120x120 Thermaltake Pure 12 LED Red hladnjak premium kvaliteta.
| SKU | 37876 |
|---|---|
| Brend | Thermaltake |
| EAN | 4717964394927 |
Nema na stanju
Cena:
10.399 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
Case Cooler 120x120 Thermaltake Pure 12 LED Red - hladnjak premium kvaliteta.
Specifikacija:
| Proizvođač | Thermaltake |
| Tip | Ventilator |
| Model | Pure 12 LED Red |
| Dimenzije | 120 x 120 x 25 mm |
| Startna voltaža | 9V |
| Ulazna snaga | 1.68W |
| Brzina ventilatora | 1000 rpm |
| Nivo buke | 19.5 dB-A |
| Konektor | 3pin |
| Boja | Led crvena |
| Težina | 93.6g |
| Osvetljenje | RGB |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
Detalji
| SKU | 37876 |
|---|---|
| Brend | Thermaltake |
| Vrsta | Za kućište |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 4717964394927 |
| Tip | Vazdušno hlađenje |
| Boja | Crvena |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
10.399 RSD



Login and Registration Form