Hard disk Toshiba 6TB 3.5" SATA III 128MB HDWD260UZSVA
TOSHIBA 6TB 3.5" SATA III 128MB 5.400rpm HDWD260UZSVA P300 series hard disk za vaš računar!
| SKU | 37344 |
|---|---|
| Datum Izlaska | 13.03.2023 |
| EAN | 4260557511145 |
Na stanju
MP cena :
28.999 RSD
26.999 RSD
UŠTEDA 2.000 RSD
*Iskazana cena sa popustom važi za online kupovinu, kao i za kupovinu u prodavnicama za gotovinski način plaćanja
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
TOSHIBA 6TB 3.5" SATA III 128MB 5.400rpm HDWD260UZSVA P300 series - vaša privatna datoteka.
TOSHIBA 6TB 3.5" SATA III 128MB 5.400rpm HDWD260UZSVA P300 series hard disk kompanije Toshiba.
Specifikacija:
| Proizvođač | Toshiba |
| Tip | Hard disk |
| Model | 6TB 3.5" SATA III 128MB 5.400rpm HDWD260UZSVA P300 series |
| Interfejs | SATA III |
| Kapacitet | 6TB |
| Format | 3.5 |
| Protok | 6 Gbps (600 MB/s) |
| Keš memorija | 128MB |
| Broj obrtaja po minutu | 5.400rpm |
| Podržane tehnologije | Shock sensor, Halogen Free |
| Debljina | 26.1mm |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
Detalji
| SKU | 37344 |
|---|---|
| Vrsta | HDD |
| Datum Izlaska | 13.03.2023 |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 4260557511145 |
| Format | 3.5 inča |
| Kapacitet | 6TB |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
MP cena :
28.999 RSD
26.999 RSD
UŠTEDA 2.000 RSD
*Iskazana cena sa popustom važi za online kupovinu, kao i za kupovinu u prodavnicama za gotovinski način plaćanja


Login and Registration Form