| SKU | 51843 |
|---|---|
| Brend | XFX |
| EAN | 840191502453 |
XFX AMD Radeon RX-7700XT QICK319 BLACK 12GB GDDR6 192bit, 2599 MHz / 18 Gbps, 3x DP, 1x HDMI, 3 fan, 2 slot - prava grafička kartica za vaš računar!
XFX AMD Radeon RX-7700XT QICK319 BLACK predstavlja pravi izbor grafičke kartice za vaš računar. XFX Speedster QICK 319 Radeon™ RX 7700XT Black Edition grafička kartica je ultimativni izbor za gejmere koji zahtevaju najbolje performanse i nevjerojatnu grafiku. Sa moćnim Radeon™ RX 7700XT čipom, ova kartica donosi vrhunske performanse za najzahtjevnije igre.
RDNA™ 2 arhitektura pruža napredne tehnologije za realističnu grafiku i brze performanse. Bez obzira na vrstu igara koje voliš, XFX Speedster QICK 319 će ti omogućiti izvanredno glatko gejming iskustvo.
Opremljena sa dovoljnom količinom VRAM-a, ova kartica je spremna za visoke rezolucije i detalje. Možeš uživati u igrama sa maksimalnim postavkama bez kompromisa.
Specifikacija:
| Interfejs | PCI Express 4.0 |
|---|---|
| Proizvođač čipa | AMD |
| Tip memorije | GDDR6 |
| Količina memorije | 12GB |
| Magistrala memorije | 192bit |
| Brzina prenosa podataka | 18 Gbit/s |
| Brzina memorije | 1785 MHz, boost 2599 MHz |
| Čipset | AMD Radeon RX 7700XT |
| 2D/3D karakteristike | AMD Stream Technology, AMD Eyefinity, FreeSync Technology, AMD Radeon Boost, AMD Radeon Anti-Lag, AMD Smart Access Memory, AMD FidelityFX Super Resolution, AMD RDNA 3 Architecture |
| Compute Units Quantity | 54 |
| Hlađenje | Aktivno 3 ventilatora |
| HDMI | 1 |
| Profil | 2.5 Slot |
| Displey port | 2 |
| PSU required | 700 W |
| Garantni rok | 36 meseci |
| Dimenzije (D x V x Š) | 335 x 130 x 52 mm |
| Link proizvođača | LINK |
| SKU | 51843 |
|---|---|
| Brend | XFX |
| Vrsta | Grafička karta |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 840191502453 |
| Memorija | 12GB |
| Konekcija | DisplayPort, HDMI |
| Boja | Crna |
| Tip memorije | GDDR6 |
| Model | RX 7700 XT |
| Proizvođač čipa | AMD |



Login and Registration Form