Istakni se uz XFX AMD Radeon RX 6700XT 12GB SPEEDSTER SWFT 309 grafičku karticu. Snaga i performanse za nezaboravno gejming iskustvo!
| SKU | 39141 |
|---|---|
| Brend | XFX |
| EAN | 0778656080966 |
Nema na stanju
Cena:
53.499 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
Pojačaj užitak gejminga - XFX Radeon RX 6700XT SPEEDSTER SWFT 309 - osnaži svoje igranje!
Istinski doživi virtuelne svetove uz XFX AMD Radeon RX 6700XT 12GB SPEEDSTER SWFT 309 grafičku karticu. Sa izvanrednih 12GB memorije, pruža neprevaziđeno iskustvo igranja i editovanja. Bezgranične mogućnosti, brzina i performanse donose novo uzbuđenje svakom trenutku. Oslobodi potencijal svog računara i zakorači u budućnost tehnologije!
Specifikacija:
| Proizvođač | XFX |
| Tip | Grafička kartica |
| Model | Radeon RX 6700XT 12GB SPEEDSTER SWFT 309 |
| Graphics Engine | RX 6700XT |
| Broj unificiranih procesora | 2560 |
| Radni takt | 2.581MHz boost clock |
| Količina memorije | 12GB |
| Tip memorije | GDDR6 |
| Takt memorije | 16.000MHz |
| Priključci | 3x DisplayPort 1.4, 1x HDMI 2.1, 2x8pin |
| Slot | PCI-Express 4.0 |
| Sistem hlađenja | 3x Fan |
| Podržane tehnologije | OpenGL 4.6® |
| Maksimalna rezolucija | 7.680 x 4.320 (digitalna povezivost) |
| Multiview | 4 monitora |
| Dimenzije | 304 x 123 x 42mm |
| Format | Puna ATX veličina |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
Detalji
| SKU | 39141 |
|---|---|
| Brend | XFX |
| Vrsta | Grafička karta |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 0778656080966 |
| Memorija | 12GB |
| Model | RX 6700 XT |
| Proizvođač čipa | AMD |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
53.499 RSD



Login and Registration Form