Sapphire AMD Radeon RX 7900XT 20GB, vrhunska grafička kartica za tvoj gejming računar!
| SKU | 38680 |
|---|---|
| Brend | Sapphire |
| EAN | 4895106293212 |
Nema na stanju
Cena:
129.999 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
Grafička kartica Sapphire AMD Radeon RX 7900XT 20GB - grafička kartica za tvoj računar!
Grafička kartica Sapphire AMD Radeon RX 7900XT 20GB te uvlači u akciju. Iskusi igre sa realističnim osvetljenjem, senkama i refleksijama zajedno sa bogatim detaljima, zahvaljujući DirectX® Raytracing (DXR) i senčenju promenljive brzine (VRS) omogućava potpuno novi užitak u igrama sa ovom najnovijom generacijom.
Specifikacija:
| Proizvođač | Sapphire |
| Tip | Grafička kartica |
| Model | Sapphire AMD Radeon RX 7900XT 20GB |
| Graphics Engine | RX 7900XT |
| Broj unificiranih procesora | 5376 |
| Količina memorije | 20GB |
| Tip memorije | GDDR6 |
| Širina memorijske magistrale | 320bit |
| Priključci | 2x DisplayPort 2.1, 1x HDMI 2.1, 1x USB Type-C, 2x8pin |
| Slot | PCI-Express 4.0 |
| Maksimalna rezolucija | 7.680 x 4.320 (digitalna povezivost) |
| Multiview | 4 monitora |
| Dimenzije | 276.4 x 112.7 x 51.25mm |
| Format | ATX |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
Detalji
| SKU | 38680 |
|---|---|
| Brend | Sapphire |
| Vrsta | Grafička karta |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 4895106293212 |
| Memorija | 20GB |
| Tip memorije | GDDR6 |
| Model | RX 7900 XT |
| Proizvođač čipa | AMD |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
129.999 RSD



Login and Registration Form