Sapphire AMD Radeon RX 6700XT 12GB 192bit (11306-05-20G) - grafička kartica
| SKU | 33582 |
|---|---|
| Brend | Sapphire |
| Datum Izlaska | 23.01.2022 |
| EAN | 4895106291317 |
Nema na stanju
Cena:
110.990 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
Sapphire AMD Radeon RX 6700XT 12GB 192bit PULSE (11306-05-20G) - grafička kartica // Super cena.
Sapphire grafička kartica ponovo donosi performanse, efikasnost niskog šuma i estetiku koju su hardcore igrači prepoznali i u nju imaju poverenja. Sada i vi možete uživati u svim svojim omiljenim igrama s moćnom grafičkom karticom koja ostaje hladna i tiha. Baš onako kako vi volite. Najbolji izbor za profi gaming, uživajte u potpunosti u novim igrama poput Cyberpunk 2077, Call of Duty Cold War ili Watch Dogs Legion.

Ključne karakteristike:
- 2.424MHz (2.581MHz boost clock)
- 12GB GDDR6
- AMD FidelityFX, AMD FreeSync™, AMD Radeon™ VR Ready Premium, Microsoft® DirectX® 12, Radeon™ Anti-Lag+, Radeon™ Image Sharpening
Specifikacija:
| Proizvođač | Sapphire |
| Tip | Grafička karta |
| Model | AMD Radeon RX 6700XT 12GB 192bit PULSE (11306-05-20G) |
| Cores | 2560 |
| Radni takt | 2.424MHz (2.581MHz boost clock) |
| Količina memorije | 12GB |
| Tip memorije | GDDR6 |
| Širina memorijske magistrale | 192bit |
| Tak memorije | 16.000MHz |
| Ukupno Display port priključaka | 3 |
| DisplayPort priključci | 3x DisplayPort 1.4 |
| Ukupno HDMI priključaka | 1 |
| HDMI priključci | 1x HDMI 2.1 |
| Dodatni naponski priključci | 1x6pin, 1x8pin |
| Slot | PCI-Express 4.0 |
| Sistem hlađenja | 2x Fan |
| Podržane tehnologije | AMD FidelityFX, AMD FreeSync™, AMD Radeon™ VR Ready Premium, Microsoft® DirectX® 12, Radeon™ Anti-Lag+, Radeon™ Image Sharpening |
| Maksimalna rezolucija | 7.680 x 4.320 |
| Multi-view | 4 monitora |
| Dimenzije | 260mm x 119.85mm x 49mm |
| Format | Puna ATX veličina |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
GAMES 4 ALL! NAJPOVOLJNIJE CENE IGRICA, KONZOLA I GAMING OPREME U SRBIJI.
Detalji
| SKU | 33582 |
|---|---|
| Brend | Sapphire |
| Datum Izlaska | 23.01.2022 |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 4895106291317 |
| Proizvođač čipa | AMD |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
110.990 RSD



Login and Registration Form