Grafička kartica PowerColor AMD Radeon RX 6600 8GB
Powercolor Fighter AMD Radeon RX 6600 8GB, odlična grafička kartica za tvoj računar!
| SKU | 39012 |
|---|---|
| EAN | 4713436173526 |
Nema na stanju
Cena:
29.499 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
Powercolor Fighter AMD Radeon RX 6600 8GB - grafička kartica.
Powercolor grafička kartica ponovo donosi performanse, efikasnost niskog šuma i estetiku koju su hardcore igrači prepoznali i u nju imaju poverenja. Sada i ti možeš uživati u svim svojim omiljenim igrama s moćnom grafičkom karticom koja ostaje hladna i tiha, baš onako kako voliš.
Specifikacija:
| Proizvođač | Powercolor |
| Tip | Grafička karta |
| Model | Powercolor Fighter AMD Radeon RX 6600 8GB |
| Cores | 1792 |
| Radni takt | 2.044MHz (2.589MHz boost clock) |
| Količina memorije | 8GB |
| Tip memorije | GDDR6 |
| Širina memorijske magistrale | 128bit |
| Tak memorije | 14.000MHz |
| DisplayPort priključci | 3x DisplayPort 1.4a |
| HDMI priključci | 1x HDMI 2.1 |
| Dodatni naponski priključci | 1x8pin |
| Slot | PCI-Express 4.0 |
| Sistem hlađenja | 2x Fan |
| Podržane tehnologije | AMD FidelityFX, AMD FreeSync™, AMD Radeon™ VR Ready Premium, AMD RDNA™ 2 Arhitecture, Radeon™ Anti-Lag+, Microsoft® DirectX® 12, Radeon™ Image Sharpening |
| Maksimalna rezolucija | 7.680 x 4.320 |
| Dimenzije | 200 x 111 x 39mm |
| Format | Puna ATX veličina |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
Detalji
| SKU | 39012 |
|---|---|
| Vrsta | Grafička karta |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 4713436173526 |
| Memorija | 8GB |
| Konekcija | DisplayPort, HDMI |
| Boja | Crna |
| Tip memorije | GDDR6 |
| Model | RX 6600 |
| Proizvođač čipa | AMD |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
29.499 RSD


Login and Registration Form