nVidia Geforce Palit RTX 3070 Gaming Pro 8GB GDDR6 grafička kartica za tvoj računar!
| SKU | 37289 |
|---|---|
| Brend | Palit |
| EAN | 4710562241983 |
Nema na stanju
Cena:
79.999 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
Grafička kartica nVidia Palit Geforce RTX 3070 Gaming Pro 8GB GDDR6
Grafička kartica nVidia Geforce Palit RTX 3070 Gaming Pro 8GB GDDR6 sa tri moćna aksijalna ventilatora za AAA gaming i ray tracing. Podrška do 8K sa potpuno novim AI mogućnostima.
Ključne karakteristike:
- 8k, ray tracking
- 1770 MHz (Boost Clock)
Specifikacija:
| Proizvođač | Palit |
| Tip | Grafička karta |
| Model | Grafička kartica nVidia Geforce Palit RTX 3070 Gaming Pro 8GB GDDR6 |
| Bus standard | PCI-Express 4.0 |
| OpenGL | OpenGL 4.6 |
| Video Memorija | 8GB GDDR6X |
| Radni Takt | 1500MHz 1.770MHz Boost |
| CUDA Jezgra | 5888 |
| Širina memorijske magistrale | 256-bit |
| Maksimalna rezolucija | 7680x4320 |
| Izlazi | 3x DisplayPort 1.4a, 2x HDMI 2.1 |
| Naponski priključci | 2 x 8 Pin |
| Podržane tehnologije | nVidia® G-Sync™, Microsoft® DirectX® 12, GPU Tweak II, OpenGL 4.6®, nVidia® DLSS, nVidia® Geforce RTX™ |
| Dimenzije | 299mm x 140mm x 53.4mm |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
Detalji
| SKU | 37289 |
|---|---|
| Brend | Palit |
| Vrsta | Grafička karta |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 4710562241983 |
| Memorija | 8GB |
| Tip memorije | GDDR6 |
| Model | RTX 3070 |
| Proizvođač čipa | nVidia |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
79.999 RSD



Login and Registration Form