MSI nVidia GeForce RTX 4080 16GB VENTUS 3X, fantastična gejming grafička kartica premium brenda!
| SKU | 38662 |
|---|---|
| Brend | MSI |
| EAN | 4711377026369 |
Nema na stanju
Cena:
189.999 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
MSI GeForce RTX 4080 16GB VENTUS 3X - grafička kartica.
MSI GeForce RTX 4080 16GB VENTUS 3X grafička kartica vas uvlači u akciju. Iskusite igre sa realističnim osvetljenjem, senkama i refleksijama zajedno sa bogatim detaljima, zahvaljujući DirectX® Raytracing (DXR) i senčenju promenljive brzine (VRS) omogućava potpuno novi užitak u igrama sa ovom najnovijom generacijom.
Specifikacija:
| Proizvođač | MSI |
| Tip | Grafička kartica |
| Model | GeForce RTX 4080 16GB VENTUS 3X |
| Graphics Engine | RTX 4080 |
| Broj unificiranih procesora | 9728 |
| Radni takt | 2.505MHz (2.520MHz MSI Center) |
| Količina memorije | 16GB |
| Tip memorije | GDDR6X |
| Širina memorijske magistrale | 256bXit |
| Priključci | 3x DisplayPort 1.4a, 1x HDMI 2.1a, 1x 16pin |
| Slot | PCI-Express 4.0 |
| Sistem hlađenja | 3x TORX Fan 4.0 |
| Podržane tehnologije | nVidia®G-Sync, DLSS 3 |
| Maksimalna rezolucija | 7.680 x 4.320 |
| Multiview | 4 monitora |
| Dimenzije | 322 x 136 x 63mm |
| Format | Puna ATX veličina |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
Detalji
| SKU | 38662 |
|---|---|
| Brend | MSI |
| Vrsta | Grafička karta |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 4711377026369 |
| Memorija | 16GB |
| Tip memorije | GDDR6X |
| Model | RTX 4080 |
| Proizvođač čipa | nVidia |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
189.999 RSD



Login and Registration Form