Niskoprofilna grafička kartica koja će stati u bilo koje kućište i značajno poboljšati Vaše gejming iskustvo!
| SKU | 38233 |
|---|---|
| Brend | MSI |
| EAN | 4719072670870 |
Nema na stanju
Cena:
26.499 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
MSI nVidia GeForce GTX 1650 4GB 128bit GTX 1650 4GT LP - grafička kartica // Super cena.
MSI grafička kartica ponovo donosi performanse, efikasnost niskog šuma i estetiku koju su hardcore igrači prepoznali i u nju imaju poverenja. Sada i vi možete uživati u svim svojim omiljenim igrama s moćnom grafičkom karticom koja ostaje hladna i tiha.
Specifikacija:
| Proizvođač | MSI |
| Tip | Grafička karta |
| Model | GeForce GTX 1650 4GB 128bit GTX 1650 4GT LP |
| Cores | 896 |
| Radni takt | 1.665MHz |
| Količina memorije | 4GB |
| Tip memorije | GDDR6 |
| Širina memorijske magistrale | 128bit |
| Takt memorije | 12.000MHz |
| Ukupno HDMI priključaka | 1 |
| HDMI priključci | 1x HDMI 2.0b |
| DVI priključci | 1x DVI-D Dual Link |
| Slot | PCI-Express 3.0 |
| Sistem hlađenja | 2x Fan |
| Podržane tehnologije | OpenGL 4.5®, Afterburner, Microsoft® DirectX® 12 API |
| Maksimalna rezolucija | 7.680 x 4.320 (digitalna povezivost) |
| Multi-view | 2 monitora |
| Dimenzije | 168mm x 105mm x 37mm (normal bracket), 168mm x 69mm x 37mm (low profile bracket) |
| Format | ATX |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
Detalji
| SKU | 38233 |
|---|---|
| Brend | MSI |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 4719072670870 |
| Konekcija | HDMI |
| Tip memorije | GDDR5 |
| Model | GTX 1650 |
| Proizvođač čipa | nVidia |
| Kapacitet | 4GB |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
26.499 RSD



Login and Registration Form