MSI GeForce RTX 3080 TI 12GB 384bit RTX 3080 Ti VENTUS 3X 12G OC LHR - grafička kartica
| SKU | 33804 |
|---|---|
| Brend | MSI |
| Datum Izlaska | 20.02.2022 |
| EAN | 4719072821364 |
Nema na stanju
Cena:
223.890 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
MSI GeForce RTX 3080 TI 12GB 384bit RTX 3080 Ti VENTUS 3X 12G OC LHR - grafička kartica // Super cena.
MSI grafička kartica ponovo donosi performanse, efikasnost niskog šuma i estetiku koju su hardcore igrači prepoznali i u nju imaju poverenja. Sada i vi možete uživati u svim svojim omiljenim igrama s moćnom grafičkom karticom koja ostaje hladna i tiha. Najbolji izbor za profi gaming, uživajte u potpunosti u novim igrama poput Cyberpunk 2077, Call of Duty Cold War ili Watch Dogs Legion.

Specifikacija:
| Proizvođač | MSI |
| Tip | Grafička karta |
| Model | GeForce RTX 3080 TI 12GB 384bit RTX 3080 Ti VENTUS 3X 12G OC LHR |
| Cores | 10240 |
| Radni takt | 1.695MHz |
| Količina memorije | 12GB |
| Tip memorije | GDDR6X |
| Širina memorijske magistrale | 384bit |
| Tak memorije | 12.000MHz |
| Ukupno Display port priključaka | 3 |
| DisplayPort priključci | 3x DisplayPort 1.4a |
| Ukupno HDMI priključaka | 1 |
| HDMI priključci | 1x HDMI 2.1 |
| Dodatni naponski priključci | 2x8pin |
| Slot | PCI-Express 4.0 |
| Sistem hlađenja | 3x Fan |
| Podržane tehnologije | Microsoft® DirectX® 12, nVidia® Adaptive Vertical Sync, nVidia® G-Sync™, OpenGL 4.6®, VR Ready |
| Maksimalna rezolucija | 7.680 x 4.320 (digitalna povezivost) |
| Multi-view | 4 monitora |
| Dimenzije | 305mm x 120mm x 57mm |
| Format | Puna ATX veličina |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
Detalji
| SKU | 33804 |
|---|---|
| Brend | MSI |
| Vrsta | Grafička karta |
| Datum Izlaska | 20.02.2022 |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 4719072821364 |
| Memorija | 12GB |
| Proizvođač čipa | nVidia |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
223.890 RSD



Login and Registration Form