Prodaja MSI AMD Radeon RX 6800 16GB 256bit RX 6800 GAMING X TRIO 16G - grafička kartica // Super cena.
MSi grafička kartica Gaming serije donosi još veće performanse, efikasnost sa niskim nivoom šuma i estetiku koju su HC igrači prepoznali i u nju imaju poverenja. Sada i vi možete uživati u svim svojim omiljenim igrama sa moćnom grafičkom koja ostaje nečujna i hladna. Baš onako kako svi volimo. Sinhronizujte RGB osvetljenje sa drugim kompatabilnim uređajima kako biste svetlosnu emisiju podigli na viši nivo. Termički sistem TRI FROZR 2 dizajniran je za efikasnost. Očekujte savršenu ravnotežu hladnoće i tišine tokom beskrajnih gaming sesija. TORX Fan 4.0 radi timski, sa parovima lopatica povezanim spoljnim prstenom koji fokusira protok vazduha u ažurirani termički sistem hlađenja. Cevi pružaju maksimalan kontakt preko GPU i šire toplotu duž cele dužine hladnjaka za još optimalnije hlađenje.

Ključne karakteristike:
- RGB osvetljenje
- 16GB GDDR6
- 2155 MHz / 16Gps
- Torx Fan 4.0
- Tri Frozr 2
Specifikacija:
| Proizvođač | MSI |
| Tip | Grafička karta |
| Model | AMD Radeon RX 6800 16GB 256bit RX 6800 GAMING X TRIO 16G |
| Cores | 3840 Units |
| Core Clock | Boost:2155 MHz |
| Memory Speed | 16 Gbps |
| Memory Size | 16GB |
| Memory type | GDDR6 |
| Memory Bus | 256bit |
| Output | DisplayPort x 3 (v1.4a), HDMI x 1 (Supports 4K@120Hz as specified in HDMI 2.1) |
| HDCP Support | Da |
| Power Consumption | 250W |
| Power Connectors | 8-pin x 2 |
| Preporučeni PSU | 650W |
| Dimenzije | 324 x 141 x 55mm |
| Težina | 1521 g / 2326 g |
| DirectX | 12 |
OpenGL
| 4.6 |
| Multi GPU Technology | Crossfire, 2-Way (Bridgeless)(DX12) |
| Maximum displays | 4 |
| Afterburner OC | Da |
| VR Ready | Da |
| Maksimalna rezolucija | 7680x4320 |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
Razno
| Link proizvođača |
GAMES 4 ALL! NAJPOVOLJNIJE CENE IGRICA, KONZOLA I GAMING OPREME U SRBIJI.
Login and Registration Form