Najnovija INNO3D nVidia GeForce RTX 4070 12GB iChill X3 GDDR 6 grafička kartica pruža vrhunski gaming doživljaj. Snaga, brzina i vizualni spektakl u jednom. Dostigni pobedu sa najnovijim tehnološkim čudom na tržištu!
| SKU | 52610 |
|---|---|
| Brend | INNO3D |
| EAN | C40703-126XX-186148H |
Nema na stanju
Cena:
91.499 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
Osveži svoj svet snagom INNO3D nVidia GeForce RTX 4070 iChill X3!
Uživaj u vrhunskom gaming iskustvu sa INNO3D nVidia GeForce RTX 4070 12GB iChill X3 grafičkom karticom. Opremljena sa 12GB memorije, ova kartica donosi brzinu i maestralne vizuale, vodeći te korak bliže stvarnosti. Doživi svoje igračke avanture uz najnoviju tehnologiju na tržištu i zavladaš igrama kao nikada pre.
Specifikacija:
| Proizvođač | INNO3D |
| Tip | Grafička kartica |
| Model | GeForce RTX 4070 iChill X3 12GB |
| Graphics Engine | RTX 4070 |
| Broj unificiranih procesora | 5888 |
| Radni takt | 1.920MHz (2.535MHz boost clock) |
| Količina memorije | 12GB |
| Tip memorije | GDDR6X |
| Širina memorijske magistrale | 192bit |
| Priključci | HDMI 2.1a, 3x DisplayPort 1.4a |
| Slot | PCI-E 4.0 X16 |
| Sistem hlađenja | iChill cooling system |
| Maksimalna rezolucija | 7.680 x 4.320 (digitalna povezivost) |
| Multiview | 4 monitora |
| Dimenzije | 334 x 148 x 62mm |
| Podržani softver | Windows 11 / 10, Linux, FreeBSDx86 |
| Format | Puna ATX veličina |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link |
Detalji
| SKU | 52610 |
|---|---|
| Brend | INNO3D |
| Vrsta | Grafička karta |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | C40703-126XX-186148H |
| Memorija | 12GB |
| Konekcija | DisplayPort, HDMI |
| Boja | Crna |
| Tip memorije | GDDR6X |
| Model | RTX 4070 |
| Proizvođač čipa | nVidia |
| Frekvencija | 2535MHz |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
91.499 RSD


Login and Registration Form