INNO3D GeForce RTX 4090 X3 OC 24GB GDDR6X White grafička kartica za vaš računar!
| SKU | 52611 |
|---|---|
| Brend | INNO3D |
| EAN | 4895223103180 |
Nema na stanju
Cena:
249.999 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
INNO3D GeForece RTX 4090 X3 OC 24GB GDDR6X White - grafička kartica za tvoj računar!
INNO3D GeForce RTX 4090 X3 OC 24GB GDDR6X White grafička kartica uvući će te u centar akcije. Iskusi igre sa realističnim osvetljenjem, senkama i refleksijama zajedno sa bogatim detaljima, zahvaljujući DirectX® Raytracing (DXR) i senčenju promenljive brzine (VRS) omogućava potpuno novi užitak u igrama sa ovom najnovijom generacijom.
Specifikacija:
| Proizvođač | INNO3D |
| Tip | Grafička kartica |
| Model | RTX 4090 X3 OC 24GB GDDR6X |
| Graphics Engine | RTX 4090 |
| Broj unificiranih procesora | 16384 |
| Radni takt | 2.550MHz boost clock |
| Količina memorije | 24GB |
| Tip memorije | GDDR6X |
| Širina memorijske magistrale | 384bit |
| Priključci | HDMI 2.1a, 3x DisplayPort 1.4a |
| Slot | PCI-Express 4.0 |
| Maksimalna rezolucija | 7.680 x 4.320 |
| Multiview | 4 monitora |
| Dimenzije | 336mm x 145mm x 60mm |
| Format | Puna ATX veličina |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
Detalji
| SKU | 52611 |
|---|---|
| Brend | INNO3D |
| Vrsta | Grafička karta |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 4895223103180 |
| Memorija | 24GB |
| Boja | Bela |
| Tip memorije | GDDR6X |
| Model | RTX 4070 |
| Materijal | Plastika |
| Proizvođač čipa | nVidia |
| Frekvencija | 2550MHz |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
249.999 RSD


Login and Registration Form