Grafička kartica Gigabyte nVidia GeForce GTX 1650 D6 OC 4GB pruža izuzetne performanse u igrama i dizajnu s 4GB GDDR6 memorije uz pomoć napredne NVIDIA tehnologije.
| SKU | 50636 |
|---|---|
| Brend | Gigabyte |
| EAN | 4719331314507 |
Nema na stanju
Cena:
21.999 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
Gigabyte GeForce GTX 1650 D6 OC 4GB - Unapredi tvoje iskustvo uz neverovatmu snagu i brzinu!
Grafička kartica Gigabyte nVidia GeForce GTX 1650 D6 OC 4GB pruža izvanredne performanse za gejming i grafički dizajn. Sa svojih 4GB GDDR6 video memorije, ovaj model obezbeđuje brzo i glatko iskustvo u igrama, uz podršku za visoke rezolucije i detaljne teksture. Zahvaljujući overclocking opcijama i naprednom NVIDIA tehnologijom, ova grafička kartica omogućava optimizaciju performansi u svim igrama i aplikacijama. Sa svojim elegantnim i kompaktnim dizajnom, Gigabyte nVidia GeForce GTX 1650 D6 OC 4GB je savršen izbor za tvoje iskustvo u svetu digitalne zabave.
Specifikacija:
| Proizvođač | Gigabyte |
| Tip | Grafička kartica |
| Model | nVidia GeForce GTX 1650 D6 OC 4GB |
| Graphics Engine | GTX 1650 |
| Broj unificiranih procesora | 896 |
| Količina memorije | 4GB |
| Tip memorije | GDDR6 |
| Širina memorijske magistrale | 128bit |
| Napomena | Izlaz na 3 monitora |
| Priključci | 1x DisplayPort 1.4, 1x HDMI 2.0b, 1x DVA-D Dual Link |
| Slot | PCI-Express 3.0 |
| Sistem hlađenja | 1x Fan |
| Maksimalna rezolucija | 7.680 x 4.320 |
| Multiview | 3 monitora |
| Dimenzije | 153 x 116 x 36mm |
| Format | ATX |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
Detalji
| SKU | 50636 |
|---|---|
| Brend | Gigabyte |
| Vrsta | Grafička karta |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 4719331314507 |
| Memorija | 4GB |
| Konekcija | DisplayPort, DVI, HDMI |
| Tip memorije | GDDR5 |
| Model | GTX 1650 |
| Proizvođač čipa | nVidia |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
21.999 RSD



Login and Registration Form