Gigabyte GeForce RTX 3090 Eagle 24GB 384bit GV-N3090EAGLE OC-24GD - grafička kartica
| SKU | 33825 |
|---|---|
| Brend | Gigabyte |
| Datum Izlaska | 21.02.2022 |
| EAN | 4719331307578 |
Nema na stanju
Cena:
309.990 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
Gigabyte GeForce RTX 3090 Eagle 24GB 384bit GV-N3090EAGLE OC-24GD - grafička kartica // Super cena.
Gigabyte grafička kartica ponovo donosi performanse, efikasnost niskog šuma i estetiku koju su hardcore igrači prepoznali i u nju imaju poverenja. Sada i vi možete uživati u svim svojim omiljenim igrama s moćnom grafičkom karticom koja ostaje hladna i tiha. Baš onako kako vi volite.
Specifikacija:
| Proizvođač | Gigabyte |
| Tip | Grafička karta |
| Model | GeForce RTX 3090 Eagle 24GB 384bit GV-N3090EAGLE OC-24GD |
| Broj unificiranih procesora | 10496 |
| Radni takt | 1.725MHz |
| Količina memorije | 24GB |
| Tip memorije | GDDR6X |
| Širina memorijske magistrale | 384bit |
| Takt memorije | 19.500MHz |
| Display Port priključci | 3x DisplayPort 1.4a |
| HDMI | 2x HDMI 2.1 |
| Dodatni naponski priključci | 2x8pin |
| Slot | PCI-Express 4.0 |
| Multi-card podrška | NVIDIA® NVLINK™ |
| Sistem hlađenja | 3x Fan |
| Podržane tehnologije | Microsoft® DirectX® 12, OpenGL 4.6®, RGB Fusion 2.0 |
| Maksimalna rezolucija | 7.680 x 4.320 (digitalna povezivost) |
| Multi-view | 4 monitora |
| Dimenzije | 320mm x 126mm x 55mm |
| Format | Puna ATX veličina |
| Pakovanje | Full box retail |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
GAMES 4 ALL! NAJPOVOLJNIJE CENE IGRICA, KONZOLA I GAMING OPREME U SRBIJI.
Detalji
| SKU | 33825 |
|---|---|
| Brend | Gigabyte |
| Vrsta | Grafička karta |
| Datum Izlaska | 21.02.2022 |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 4719331307578 |
| Memorija | 24GB |
| Proizvođač čipa | nVidia |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
309.990 RSD


Login and Registration Form