GIGABYTE GeForce RTX 2060 SUPER 8GB 256bit GV-N206SWF2-8GD 1.1 - grafička kartica
| SKU | 30076 |
|---|---|
| Brend | Gigabyte |
| EAN | 4719331305413 |
Nema na stanju
Cena:
65.999 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
Prodaja GIGABYTE GeForce RTX 2060 SUPER 8GB 256bit GV-N206SWF2-8GD 1.1 - grafička kartica // Super cena.
WINDFORCE 2X sistem za hlađenje sadrži tri 100mm jedinstvena ventilatora sa naizmeničnim rotacijama kao i četiri bakarne cevi za odvod toplote direktno sa GPU-a plus 3D aktivno hlađenje. Naizmenično obrtanje ventilatora smanjuje turbulenciju i pojačava vazdušni pritisak čime pospešuje odvod toplote. Najbolji izbor za profi gaming, uživajte u potpunosti u novim igrama poput Cyberpunk 2077, Call of Duty Cold War ili Watch Dogs Legion. Omogućava ray tracing u igrama u realnom vremenu.

Ključne karakteristike:
- Real-time ray tracing
- 1680 MHz
- Windforce 2x sistem hlađenja sa neizmeničnim ventilatorima
- Zaštitna zadnja ploča
- nVidia turing architecture
Specifikacija:
| Proizvođač | Gygabite |
| Tip | Grafička karta |
| Model | GIGABYTE GeForce RTX 2060 SUPER 8GB 256bit GV-N206SWF2-8GD 1.1 |
| Core Clock | 1680 MHz (Reference Card: 1650 MHz) |
| CUDA Cores | 2176 |
| Memory Clock | 14000 MHz |
| Memory Size | 8 GB |
| Memory type | GDDR6 |
| Memory Bus | 256 bit |
| Memory Bandwidth | 448 GB/s |
| Card Bus | PCI-E 4.0 x 16 |
| Maksimalna digitalna rezolucija | 7680x4320@60Hz |
| Multi-view | 4 |
| Dimenzije | 265 x 121 x 40 mm |
| PCB form | ATX |
| DirectX | 12 |
| OpenGL | 4.6 |
| Preporučeno PSU | 550W |
| Konektori napajanja | 8 Pin x 1 + 6 Pin x 1 |
| Output | DisplayPort 1.4 x 3; HDMI 2.0 x 1 |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
GAMES 4 ALL! NAJPOVOLJNIJE CENE IGRICA, KONZOLA I GAMING OPREME U SRBIJI.
Detalji
| SKU | 30076 |
|---|---|
| Brend | Gigabyte |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 4719331305413 |
| Tip memorije | GDDR6 |
| Model | RTX 2060 |
| Proizvođač čipa | nVidia |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
65.999 RSD



Login and Registration Form