GigabyteAMD Radeon RX 6900XT GAMING OC 16GB 256bit GV-R69XTGAMING OC-16GD - grafička kartica
| SKU | 31019 |
|---|---|
| Brend | Gigabyte |
| EAN | 4719331308407 |
Nema na stanju
Cena:
224.999 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
Prodaja Gigabyte AMD Radeon RX 6900XT GAMING OC 16GB 256bit GV-R69XTGAMING OC-16GD - grafička kartica // Super cena.
WINDFORCE sistem za hlađenje sadrži tri 80mm jedinstvena ventilatora sa naizmeničnim rotacijama kao i šest cevi za odvod toplote direktno sa GPU-a plus 3D aktivno hlađenje. Naizmenično obrtanje ventilatora smanjuje turbulenciju i pojačava vazdušni pritisak čime pospešuje odvod toplote. Najbolji izbor za profi gaming, uživajte u potpunosti u novim igrama poput Cyberpunk 2077, Call of Duty Cold War ili Watch Dogs Legion. Krasi je RGB Fusion 2.0 osvetljenje u 16.8 miliona različitih boja koje možete podešavati na 6 različitih modova svetlenja. Štiti je veoma jaka zadnja metalna ploča od savijanja.

Ključne karakteristike:
- NVIDIA Turing Architecture
- WINDFORCE 3x
- RGB Fusion 2.0
- Dual BIOS
- Boost Clock do 2285 MHz
Specifikacija:
| Proizvođač | Gygabite |
| Tip | Grafička karta |
| Model | AMD Radeon RX 6900XT GAMING OC 16GB 256bit GV-R69XTGAMING OC-16GD |
| Stream Processors | 5120 |
| Core Clock | Boost Clock : up to 2285 MHz (Reference card: 2250 MHz) , Game Clock* : up to 2050 MHz (Reference card: 2015 MHz) |
| Process Technology | 7nm |
| Memory clock speed | 16000 MHz |
| Memory Size | 16 GB |
| Memorija | GDDR6 |
| Tip memorije | 760 GB/s |
| Memory bus | 256 bits |
| Memory flow (GB / sec) | 512 GB/s |
| Bus card | PCI-E 4.0 x 16 |
| Maximum digital resolution | 7680x4320 |
| Multi-view | 4 |
| Dimenzije | 286 x 118 x 58 mm |
| PCB format | ATX |
| DirectX | 12 Ultimate |
| OpenGL | 4.6 |
| Recommended PSU | 850W |
| Power connector | 8-pin * 3 |
| Exit | DisplayPort 1.4a *2, HDMI 2.1 *2 |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
GAMES 4 ALL! NAJPOVOLJNIJE CENE IGRICA, KONZOLA I GAMING OPREME U SRBIJI.
Detalji
| SKU | 31019 |
|---|---|
| Brend | Gigabyte |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 4719331308407 |
| Proizvođač čipa | AMD |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
224.999 RSD


Login and Registration Form