Gigabyte AMD Radeon RX 6600XT EAGLE 8GB 128bit GV-R66XTEAGLE-8GD - grafička kartica
| SKU | 33875 |
|---|---|
| Brend | Gigabyte |
| Datum Izlaska | 03.03.2022 |
| EAN | 4719331309749 |
Nema na stanju
Cena:
63.390 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
Gigabyte AMD Radeon RX 6600XT EAGLE 8GB 128bit GV-R66XTEAGLE-8GD - grafička kartica // Super cena.
Gigabyte grafička kartica ponovo donosi performanse, efikasnost niskog šuma i estetiku koju su hardcore igrači prepoznali i u nju imaju poverenja. Sada i vi možete uživati u svim svojim omiljenim igrama s moćnom grafičkom karticom koja ostaje hladna i tiha. Baš onako kako vi volite.

Specifikacija:
| Proizvođač | Gigabyte |
| Tip | Grafička karta |
| Model | AMD Radeon RX 6600XT EAGLE 8GB 128bit GV-R66XTEAGLE-8GD |
| Broj unificiranih procesora | 896 |
| Radni takt | 1.650MHz |
| Količina memorije | 4GB |
| Tip memorije | GDDR6 |
| Širina memorijske magistrale | 128bit |
| Takt memorije | 12.000MHz |
| Display Port priključci | 1x DisplayPort 1.4 |
| HDMI | 1x HDMI 2.0b |
| DVI priključci | 1x DVI-D Dual Link |
| Dodatni naponski priključci | 1x6pin |
| Slot | PCI-Express 3.0 |
| Sistem hlađenja | WindForce™ 2X |
| Podržane tehnologije | Microsoft® DirectX® 12, nVidia® Turing™, OpenGL 4.6® |
| Maksimalna rezolucija | 7.680 x 4.320 |
| Multi-view | 4 monitora |
| Dimenzije | 191mm x 115mm x 36mm |
| Format | Puna ATX veličina |
| Pakovanje | Full box retail |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
GAMES 4 ALL! NAJPOVOLJNIJE CENE IGRICA, KONZOLA I GAMING OPREME U SRBIJI.
Detalji
| SKU | 33875 |
|---|---|
| Brend | Gigabyte |
| Datum Izlaska | 03.03.2022 |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 4719331309749 |
| Proizvođač čipa | AMD |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
63.390 RSD



Login and Registration Form