ASUS GeForce RTX3050 8GB 128bit PH-RTX3050-8G - grafička kartica
| SKU | 33873 |
|---|---|
| Brend | ASUS |
| Datum Izlaska | 03.03.2022 |
| EAN | 4711081645221 |
Nema na stanju
Cena:
33.999 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
ASUS GeForce RTX3050 8GB 128bit PH-RTX3050-8G - grafička kartica // Super cena.
ASUS GeForce RTX3050 8GB 128bit PH-RTX3050-8G grafička kartica vas uvlači u akciju. Iskusite igre sa realističnim osvetljenjem, senkama i refleksijama zajedno sa bogatim detaljima, zahvaljujući DirectX® Raytracing (DXR) i senčenju promenljive brzine (VRS) omogućava potpuno novi užitak u igrama.
Specifikacija:
| Proizvođač | ASUS |
| Tip | Grafička kartica |
| Model | GeForce RTX3050 8GB 128bit PH-RTX3050-8G |
| Graphics Engine | RTX 3050 |
| Broj unificiranih procesora | 2560 |
| Radni takt | 1.550MHz ( 1.780MHz boost clock) |
| Količina memorije | 8GB |
| Tip memorije | GDDR6 |
| Širina memorijske magistrale | 128bit |
| Takt memorije | 14.000MHz |
| Priključci | 3x DisplayPort 1.4a, 1x HDMI 2.1, 1x8pin |
| Slot | PCI-Express 4.0 |
| Sistem hlađenja | 1x Fan |
| Podržane tehnologije | Microsoft® DirectX® 12, nVidia® G-Sync™, OpenGL 4.6® |
| Maksimalna rezolucija | 7.680 x 4.320 |
| Multiview | 4 monitora |
| Dimenzije | 177mm x 128mm x 51mm |
| Format | Puna ATX veličina |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
GAMES 4 ALL! NAJPOVOLJNIJE CENE IGRICA, KONZOLA I GAMING OPREME U SRBIJI.
Detalji
| SKU | 33873 |
|---|---|
| Brend | ASUS |
| Datum Izlaska | 03.03.2022 |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 4711081645221 |
| Konekcija | DisplayPort, HDMI |
| Tip memorije | GDDR6 |
| Model | RTX 3050 |
| Proizvođač čipa | nVidia |
| Frekvencija | 14.000MHz |
| Kapacitet | 8GB |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
33.999 RSD



Login and Registration Form