ASUS GeForce RTX 3090 24GB 384bit TUF-RTX3090-24G-GAMING - grafička kartica
| SKU | 33792 |
|---|---|
| Brend | ASUS |
| Datum Izlaska | 20.02.2022 |
| EAN | 4718017909297 |
Nema na stanju
Cena:
374.290 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
ASUS GeForce RTX 3090 24GB 384bit TUF-RTX3090-24G-GAMING - grafička kartica // Super cena.
ASUS GeForce RTX 3090 24GB 384bit TUF-RTX3090-24G-GAMING grafička kartica vas uvlači u akciju. Iskusite igre sa realističnim osvetljenjem, senkama i refleksijama zajedno sa bogatim detaljima, zahvaljujući DirectX® Raytracing (DXR) i senčenju promenljive brzine (VRS) omogućava potpuno novi užitak u igrama.
Specifikacija:
| Proizvođač | ASUS |
| Tip | Grafička kartica |
| Model | GeForce RTX 3090 24GB 384bit TUF-RTX3090-24G-GAMING |
| Graphics Engine | RTX 3090 |
| Broj unificiranih procesora | 1.695MHz (1.725MHz OC Mode) |
| Radni takt | 2.310Hz (2.815MHz boost clock) |
| Količina memorije | 24GB |
| Tip memorije | GDDR6X |
| Širina memorijske magistrale | 384bit |
| Takt memorije | 19.500MHz |
| Priključci | 3x DisplayPort 1.4a, 2x HDMI 1.4, 2x8pin |
| Slot | PCI-Express 4.0 |
| Multi-card podrška | NVIDIA® NVLINK™ |
| Sistem hlađenja | 3x fan |
| Podržane tehnologije | GPU Tweak II, Microsoft® DirectX® 12, nVidia® DLSS, nVidia® Geforce RTX™ |
| Maksimalna rezolucija | 7.680 x 4.320 (digitalna povezivost) |
| Multiview | 4 monitora |
| Dimenzije | 299.9mm x 126.9mm x 51.7mm |
| Format | Puna ATX veličina |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
GAMES 4 ALL! NAJPOVOLJNIJE CENE IGRICA, KONZOLA I GAMING OPREME U SRBIJI.
Detalji
| SKU | 33792 |
|---|---|
| Brend | ASUS |
| Vrsta | Grafička karta |
| Datum Izlaska | 20.02.2022 |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 4718017909297 |
| Memorija | 24GB |
| Proizvođač čipa | nVidia |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
374.290 RSD


Login and Registration Form