ASUS GeForce RTX 3060 Ti 8GB 256bit DUAL-RTX3060TI-O8G-V2 LHR - grafička kartica
| SKU | 32436 |
|---|---|
| Brend | ASUS |
| EAN | 4711081327288 |
Nema na stanju
Cena:
73.999 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
ASUS GeForce RTX 3060 Ti 8GB 256bit DUAL-RTX3060TI-O8G-V2 LHR - grafička kartica // Super cena.
ASUS GeForce RTX 3060 Ti 8GB 256bit DUAL-RTX3060TI-O8G-V2 LHR grafička kartica sa LHR nudi poboljšani dizajn koji pruža još bolje performanse za AAA gaming. Zaigrajte najpoznatije naslove u 4K poput Cyberpunk-a, Watch Dogs Legion, Assassins Creed Valhalla, Dirt 5, itd.

Ključne karakteristike:
- RTX 3060 Ti
- 1.740 MHz
- GDDR6
Specifikacija:
| Proizvođač | ASUS |
| Tip | Grafička karta |
| Model | ASUS GeForce RTX 3060 Ti 8GB 256bit DUAL-RTX3060TI-O8G-V2 LHR |
| Grafika | nVidia® GeForce® |
| Model | RTX 3060 Ti |
| Grafički čip | nVidia |
| Broj unificiranih procesora | 4864 |
| Radni takt | 1.740MHz |
| Količina memorije | 8GB |
| Tip memorije | GDDR6 |
| Širina memorijske magistrale | 256bit |
| Takt memorije | 14.000MHz |
| Priključci | 3x DisplayPort 1.4a, 2x HDMI 2.1, 1x8pin |
| Slot | PCI-Express 4.0 |
| Sistem hlađenja | 2x Fan |
| Podržane tehnologije | Auto-Extreme Technology, GPU Tweak II, nVidia® G-Sync™, Super Alloy Power II |
| Maksimalna rezolucija | 7.680 x 4.320 (digitalna povezivost) |
| Multi-view | 4 monitora |
| Dimenzije | 269mm x 136mm x 52mm |
| Format | Puna ATX veličina |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
GAMES 4 ALL! NAJPOVOLJNIJE CENE IGRICA, KONZOLA I GAMING OPREME U SRBIJI.
Detalji
| SKU | 32436 |
|---|---|
| Brend | ASUS |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 4711081327288 |
| Tip memorije | GDDR6X |
| Model | RTX 3060 Ti |
| Proizvođač čipa | nVidia |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
73.999 RSD



Login and Registration Form