ASUS GeForce GTX 1660 SUPER 6GB 192bit DUAL-GTX1660S-6G-EVO - grafička kartica
| SKU | 34193 |
|---|---|
| Brend | ASUS |
| Datum Izlaska | 13.04.2022 |
| EAN | 4718017504799 |
Nema na stanju
Cena:
51.190 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
ASUS GeForce GTX 1660 SUPER 6GB 192bit DUAL-GTX1660S-6G-EVO - grafička kartica // Super cena.
ASUS GeForce GTX 1660 SUPER 6GB 192bit DUAL-GTX1660S-6G-EVO grafička kartica vas uvlači u akciju. Iskusite igre sa realističnim osvetljenjem, senkama i refleksijama zajedno sa bogatim detaljima, zahvaljujući DirectX® Raytracing (DXR) i senčenju promenljive brzine (VRS) omogućava potpuno novi užitak u igrama.
Specifikacija:
| Proizvođač | ASUS |
| Tip | Grafička kartica |
| Model | GeForce GTX 1660 SUPER 6GB 192bit DUAL-GTX1660S-6G-EVO |
| Graphics Engine | GTX 1660 SUPER |
| Broj unificiranih procesora | 1408 |
| Radni takt | 1.530MHz ( 1.815MHz boost clock) |
| Količina memorije | 6GB |
| Tip memorije | GDDR5 |
| Širina memorijske magistrale | 192bit |
| Takt memorije | 14.002MHz |
| Priključci | 1x DisplayPort 1.4, 1x HDMI 2.0b, 1x DVI-D Dual Link, 1x8pin |
| Slot | PCI-Express 3.0 |
| Multi-card podrška | / |
| Sistem hlađenja | 2x Fan |
| Podržane tehnologije | Auto-Extreme Technology, GPU Tweak II, Microsoft® DirectX® 12, nVidia® Ansel, nVidia® G-Sync™ |
| Maksimalna rezolucija | 7.680 x 4.320 |
| Multiview | 3 monitora |
| Dimenzije | 242mm x 130mm x 53mm |
| Format | Puna ATX veličina |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
GAMES 4 ALL! NAJPOVOLJNIJE CENE IGRICA, KONZOLA I GAMING OPREME U SRBIJI.
Detalji
| SKU | 34193 |
|---|---|
| Brend | ASUS |
| Datum Izlaska | 13.04.2022 |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 4718017504799 |
| Tip memorije | GDDR6 |
| Model | RTX 1660 |
| Proizvođač čipa | nVidia |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
51.190 RSD


Login and Registration Form