ASUS Phoenix GeForce GTX 1650 4GB 128bit PH-GTX1650-O4GD6-P - grafička kartica
| SKU | 30040 |
|---|---|
| Brend | ASUS |
| EAN | 4718017808293 |
Nema na stanju
Cena:
23.999 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
Prodaja ASUS Phoenix GeForce GTX 1650 4GB 128bit PH-GTX1650-O4GD6-P - grafička kartica // Super cena.
ASUS Phoenix grafička kartica ima upakovane moćne performanse u kompaktnom dizajnu koji pruža širok opseg kompatibilnosti sa svojom malo šasijom. Limitirani prostor zahteva efikasno hlađenje, koje ova grafička kartica pruža sa sa moćnim aksijalnim ventilatorima. Bilo da zamenjujete zastarelu karticu ili da pravite svoj prvi gaming setup, Phoenix je izuzetno moćan dodatak koji poseduje performanse najnovijih generacija.

Ključne karakteristike:
- 4GB GDDR6
- 1665 MHz / 12Gps
- Aksijalni sistem hladjenja
- Male dimenzije

Specifikacija:
| Proizvođač | ASUS |
| Tip | Grafička karta |
| Model | Phoenix GTX 1650 4GB 128bit PH-GTX1650-O4GD6-P |
| NVENC encoder | Turing |
| Bus standard | PCI-Express 3.0 |
| OpenGL | OpenGL 4.6 |
| Video Memory | GDDR6 4GB |
| Memory size | 16GB GDDR6 |
| Engine Clock | 1665 MHz (Boost mode) 1635 MHz (Default gaming mode) GPU Base Clock:1410 MHz |
| CUDA Cores | 896 |
| Memory Speed | 12 Gbps |
| Memory Interface | 128-bit |
| Resolution | 7680x4320 |
| Output | DVI-D x 1, HDMI x1, Display Port 1.4 x 1, HDCP Suppord - Da |
| Maximum No of Displays | 3 |
| Recommended PSU | 300W |
| Power Connectors | 1 x 6 Pin |
| Accessoires | 1 x Speedsetup manual |
| Dimensions | 178 mm x 128 mm x 36 mm |
| Slot | 2 Slot |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
GAMES 4 ALL! NAJPOVOLJNIJE CENE IGRICA, KONZOLA I GAMING OPREME U SRBIJI.
Detalji
| SKU | 30040 |
|---|---|
| Brend | ASUS |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 4718017808293 |
| Tip memorije | GDDR5 |
| Model | GTX 1650 |
| Proizvođač čipa | nVidia |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
23.999 RSD



Login and Registration Form