Asus AMD Radeon RX 6900XT 16GB 256bit ROG-STRIX-LC-RX6900XT-T16G-GAMING - grafička kartica.
| SKU | 32371 |
|---|---|
| Brend | ASUS |
| EAN | 4711081251798 |
Nema na stanju
Cena:
279.999 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
Prodaja Asus AMD Radeon RX 6900XT 16GB 256bit ROG-STRIX-LC-RX6900XT-T16G-GAMING - grafička kartica.
Asus AMD Radeon RX 6900XT 16GB 256bit ROG-STRIX-LC-RX6900XT-T16G-GAMING grafička kartica sa vodenim hlađenjem za AAA gaming. Zaigrajte najpoznatije naslove u 4K poput Cyberpunk-a, Watch Dogs Legion, Assassins Creed Valhalla, Dirt 5, itd. Sa inovativnim rešenjem za overkloking i neveorvatnom tehnologijom hlađenja spada u red najboljih grafičkih kartica na tržištu.

Ključne karakteristike:
- 4K
- 2.375 MHz
- Vodeno hlađenje
- ARGB
Specifikacija:
| Proizvođač | ASUS |
| Tip | Grafička karta |
| Model | Asus AMD Radeon RX 6900XT 16GB 256bit ROG-STRIX-LC-RX6900XT-T16G-GAMING |
| Grafika | AMD® Radeon™ |
| Model | RX 6900XT |
| Grafički čip | AMD |
| Broj unificiranih procesora | 5120 |
| Radni takt | 2.375 MHz |
| Količina memorije | 16GB |
| Tip memorije | GDDR6 |
| Širina memorijske magistrale | 256bit |
| Takt memorije | 16.000MHz |
| Priključci | 2x DisplayPort 1.4, 1x HDMI, 3x8pin, 1x USB tip C |
| Slot | PCI-Express 4.0 |
| Sistem hlađenja | Vodeno hlađenje |
| Podržane tehnologije | AMD FreeSync™, ASUS FanConnect II, GPU Tweak II, Microsoft® DirectX® 10.0, Microsoft® DirectX® 11, RGB Ligting, Super Alloy Power II |
| Maksimalna rezolucija | 7.680 x 4.320 (digitalna povezivost) |
| Multi-view | 4 monitora |
| Dimenzije | 436mm x 131mm x 277mm |
| Format | Puna ATX veličina |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
GAMES 4 ALL! NAJPOVOLJNIJE CENE IGRICA, KONZOLA I GAMING OPREME U SRBIJI.
Detalji
| SKU | 32371 |
|---|---|
| Brend | ASUS |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 4711081251798 |
| Proizvođač čipa | AMD |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
279.999 RSD



Login and Registration Form