ASUS AMD Radeon RX 6800XT 16GB 256bit TUF-RX6800XT-O16G-GAMING - grafička kartica
| SKU | 34188 |
|---|---|
| Brend | ASUS |
| Datum Izlaska | 13.04.2022 |
| EAN | 4718017990202 |
Nema na stanju
Cena:
165.790 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
ASUS AMD Radeon RX 6800XT 16GB 256bit TUF-RX6800XT-O16G-GAMING - grafička kartica
ASUS AMD Radeon RX 6800XT 16GB 256bit TUF-RX6800XT-O16G-GAMING grafička kartica vas uvlači u akciju. Iskusite igre sa realističnim osvetljenjem, senkama i refleksijama zajedno sa bogatim detaljima, zahvaljujući DirectX® Raytracing (DXR) i senčenju promenljive brzine (VRS) omogućava potpuno novi užitak u igrama.
Specifikacija:
| Proizvođač | ASUS |
| Tip | Grafička kartica |
| Model | AMD Radeon RX 6800XT 16GB 256bit TUF-RX6800XT-O16G-GAMING |
| Graphics Engine | RX 6800XT |
| Broj unificiranih procesora | 4608 |
| Radni takt | 2.065MHz (2.310MHz boost clock) |
| Količina memorije | 16GB |
| Tip memorije | GDDR6 |
| Širina memorijske magistrale | 256bit |
| Takt memorije | 16.000MHz |
| Priključci | 3x DisplayPort 1.4a, 1x HDMI 2.1, 2x8pin |
| Slot | PCI-Express 4.0 |
| Sistem hlađenja | 3x Fan |
| Podržane tehnologije | AMD CrossFire, AMD FreeSync™, GPU Tweak II, HDCP, Microsoft® DirectX® 12, OpenGL 4.6®, Vulkan™ |
| Maksimalna rezolucija | 7.680 x 4.320 (digitalna povezivost) |
| Multiview | 4 monitora |
| Dimenzije | 320mm x 141.02mm x 57.8mm |
| Format | Puna ATX veličina |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
Detalji
| SKU | 34188 |
|---|---|
| Brend | ASUS |
| Vrsta | Grafička karta |
| Datum Izlaska | 13.04.2022 |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 4718017990202 |
| Memorija | 16GB |
| Proizvođač čipa | AMD |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
165.790 RSD



Login and Registration Form