Grafička kartica koja će ispuniti sve e-sports, a i AAA gaming potrebe!
| SKU | 38229 |
|---|---|
| Brend | ASUS |
| EAN | 4711387020463 |
Nema na stanju
Cena:
48.999 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
ASUS AMD Radeon RX 6650 XT 8GB 128bit DUAL-RX6650XT-O8G-V2 - grafička kartica za vaš računar.
ASUS AMD Radeon RX 6650 XT 8GB 128bit DUAL-RX6650XT-O8G-V2 grafička kartica omogućava lagodno igranje i AAA naslova. Zakopčajte se i uključite se u vrhunsko igranje.
Ključne karakteristike:
- 2.467MHz (2.689MHz boost clock)
- 7.680 x 4.320
- 8GB GDDR6
- PCI Express 4.0
Specifikacija:
| Proizvođač | ASUS |
| Tip | Grafička karta |
| Model | RX 6650 XT 8GB 128bit DUAL-RX6650XT-O8G-V2 |
| Grafika | AMD® Radeon® |
| Model | RX 6650 |
| Broj unificiranih procesora | 2048 |
| Radni takt | 2.467MHz (2.689MHz boost clock) |
| Količina memorije | 8GB |
| Tip memorije | GDDR6 |
| Širina memorijske magistrale | 128bit |
| Takt memorije | 17.500MHz |
| Priključci | 3x DisplayPort 1.4a, 1x HDMI 2.1, 1x8pin |
| Slot | PCI-Express 4.0 |
| Multi-card podrška | AMD® Crossfire™, Nvidia® NVLINK™ |
| Sistem hlađenja | 2x Axial Fan, Axial-tech Fan Design |
| Podržane tehnologije | DirectX 12, Auto-Extreme Technology, OpenGL 4.6®, AMD FidelityFX, AMD RDNA™ 2 Architecture, GPU Tweak III |
| Maksimalna rezolucija | 7.680 x 4.320 (digitalna povezivost) |
| Multi-view | 4 monitora |
| Dimenzije | 243mm x 134mm x 49mm |
| Format | Puna ATX veličina |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
Detalji
| SKU | 38229 |
|---|---|
| Brend | ASUS |
| Vrsta | Grafička karta |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 4711387020463 |
| Memorija | 8GB |
| Tip memorije | GDDR6 |
| Model | RX 6650 XT |
| Proizvođač čipa | AMD |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
48.999 RSD



Login and Registration Form