ASRock AMD Radeon RX 6500XT Challenger ITX 4G 4GB 64bit RX6500XT CLI 4G - grafička kartica
| SKU | 33791 |
|---|---|
| Brend | ASRock |
| Datum Izlaska | 20.02.2022 |
| EAN | 4710483936784 |
Nema na stanju
Cena:
24.999 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
ASRock AMD Radeon RX 6500XT Challenger ITX 4G 4GB 64bit RX6500XT CLI 4G - grafička kartica // Super cena.
ASRock AMD Radeon RX 6500XT Challenger ITX 4G 4GB 64bit RX6500XT CLI 4G grafička kartica vas uvlači u akciju. Iskusite igre sa realističnim osvetljenjem, senkama i refleksijama zajedno sa bogatim detaljima, zahvaljujući DirectX® Raytracing (DXR) i senčenju promenljive brzine (VRS) omogućava potpuno novi užitak u igrama.

Specifikacija:
| Proizvođač | ASRock |
| Tip | Grafička kartica |
| Model | AMD Radeon RX 6500XT Challenger ITX 4G 4GB 64bit RX6500XT CLI 4G |
| Graphics Engine | RX 6500XT |
| Broj unificiranih procesora | 1024 |
| Radni takt | 2.310Hz (2.815MHz boost clock) |
| Količina memorije | 4GB |
| Tip memorije | GDDR6 |
| Širina memorijske magistrale | 64bit |
| Takt memorije | 18.000MHz |
| Priključci | 1x DisplayPort 1.4a, 1x HDMI 2.1, 1x8pin |
| Slot | PCI-Express 4.0 |
| Sistem hlađenja | 1x fan |
| Podržane tehnologije | AMD FidelityFX, AMD RDNA™ 2 Architecture, Microsoft® DirectX® 12, OpenGL 4.6® |
| Maksimalna rezolucija | 7.680 x 4.320 |
| Multiview | 2 monitora |
| Dimenzije | 179mm x 124mm x 40mm |
| Format | Puna ATX veličina |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
GAMES 4 ALL! NAJPOVOLJNIJE CENE IGRICA, KONZOLA I GAMING OPREME U SRBIJI.
Detalji
| SKU | 33791 |
|---|---|
| Brend | ASRock |
| Datum Izlaska | 20.02.2022 |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 4710483936784 |
| Konekcija | DisplayPort, HDMI |
| Boja | Crna |
| Tip memorije | GDDR6 |
| Model | RX 6500 XT |
| Proizvođač čipa | AMD |
| Kapacitet | 4GB |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
24.999 RSD


Login and Registration Form