MSI nVidia GeForce RTX 4070 12GB GAMING X TRIO 12G 192bit, grafička kartica za Vaš računar!
| SKU | 38228 |
|---|---|
| Brend | MSI |
| EAN | 4711377087797 |
Nema na stanju
Cena:
109.599 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
MSI nVidia GeForce RTX 4070 12GB GAMING X TRIO 12G 192bit grafička kartica za tvoj računar!
MSI nVidia GeForce RTX 4070 12GB GAMING X TRIO 12G 192bit grafička kartica vas uvlači u akciju. Iskusite igre sa realističnim osvetljenjem, senkama i refleksijama zajedno sa bogatim detaljima, zahvaljujući DirectX® Raytracing (DXR) i senčenju promenljive brzine (VRS) omogućava potpuno novi užitak u igrama sa ovom najnovijom generacijom.
Specifikacija:
| Proizvođač | MSI |
| Tip | Grafička kartica |
| Model | GeForce RTX 4070 12GB GAMING X TRIO 12G 192bit |
| Graphics Engine | RTX 4070 |
| Broj unificiranih procesora | 5888 |
| Radni takt | 2.610MHz (2.625MHz OC mode) |
| Količina memorije | 12GB |
| Tip memorije | GDDR6X |
| Širina memorijske magistrale | 192bit |
| Priključci | DisplayPort priključci 3x DisplayPort 1.4a, HDMI priključci 1x HDMI 2.1a, Dodatni naponski priključci 1x16pin |
| Slot | PCI-Express 4.0 |
| Sistem hlađenja | 3x TORX Fan 5.0, TriFrozr (Fansink) aktivno hlađenje |
| Maksimalna rezolucija | 7.680 x 4.320 (digitalna povezivost) |
| Multiview | 4 monitora |
| Dimenzije | 338mm x 141mm x 52 mm |
| Format | Puna ATX veličina |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
Detalji
| SKU | 38228 |
|---|---|
| Brend | MSI |
| Vrsta | Grafička karta |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 4711377087797 |
| Memorija | 12GB |
| Tip memorije | GDDR6X |
| Model | RTX 4070 |
| Proizvođač čipa | nVidia |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
109.599 RSD



Login and Registration Form