Gigabyte nVidia GeForce RTX 4080 16GB 256bit GV-N4080AORUS M-16GD grafička karta vrhunskih performansi.
| SKU | 37748 |
|---|---|
| Brend | Gigabyte |
| Datum Izlaska | 07.04.2023 |
| EAN | 4719331311537 |
Nema na stanju
Cena:
210.499 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
GIGABYTE nVidia GeForce RTX 4080 16GB 256bit GV-N4080AORUS M-16GD grafička kartica za tvoj računar!
Pojačajte svoj gejming uzGIGABYTE nVidia GeForce RTX 4080 16GB 256bit Aorus zasnovanu na NVIDIA Ada Lovelace arhitekturi. Izgrađena sa poboljšanim RT i Tensor Jegrima, novim multiprocesorima za strimovanje i brzom GDDR6X memorijom.
Ključne karakteristike:
- NVIDIA Ampere Streaming Multiprocessors
- RTX 4080
- 16 GB
Specifikacija:
| Proizvođač | Gigabyte |
| Tip | Grafička karta |
| Model | RTX 4080 Aorus |
| Interfejs | PCI Express 4.0 16x |
| Cuda cores | 9728 |
| Tip memorije | GDDR6X |
| Količina memorije | 16GB |
| Magistrala | 256-bit |
| Brzina memorije | 22.4 Gbps |
| GPU | GeForce RTX 4080 |
| Brzina GPU | 2550 MHz |
| Hlađenje | Aktivno |
| Portovi | Ukupno Display port priključaka 3 DisplayPort priključci 3x DisplayPort 1.4 Ukupno HDMI priključaka 1 HDMI priključci 1x HDMI 1.4a Dodatni naponski priključci 1x16pin |
| Preporučeno napajanje | 750W |
| Dimenzije | 357mm x 1653mm 75m |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
Detalji
| SKU | 37748 |
|---|---|
| Brend | Gigabyte |
| Vrsta | Grafička karta |
| Datum Izlaska | 07.04.2023 |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 4719331311537 |
| Memorija | 16GB |
| Tip memorije | GDDR5 |
| Model | RTX 4080 |
| Proizvođač čipa | nVidia |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
210.499 RSD



Login and Registration Form