Gigabyte Geforce RTX 4060 Ti EAGLE OC 8GB grafička kartica ta vaš računar!
| SKU | 38062 |
|---|---|
| Brend | Gigabyte |
| EAN | 4719331313418 |
Nema na stanju
Cena:
53.499 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
Gigabyte Geforce RTX 4060 Ti EAGLE 8GB OC 128bit - grafička kartica premium kvaliteta
GeForce RTX 4060 Ti EAGLE grafička kartica vas uvlači u akciju. Iskusite igre sa realističnim osvetljenjem, senkama i refleksijama zajedno sa bogatim detaljima, zahvaljujući DirectX® Raytracing (DXR) i senčenju promenljive brzine (VRS) omogućava potpuno novi užitak u igrama sa ovom najnovijom generacijom.
Specifikacija:
| Proizvođač | Gigabyte |
| Tip | Grafička kartica |
| Model | nVidia GeForce RTX 4060 Ti EAGLE |
| Graphics Engine | RTX 4060 Ti |
| Cuda cores | 4352 |
| Količina memorije | 8GB |
| Tip memorije | GDDR6 |
| Širina memorijske magistrale | 128bit |
| Priključci | Ukupno Display port priključaka 2 DisplayPort priključci 2x DisplayPort 1.4a Ukupno HDMI priključaka 2 HDMI priključci 2x HDMI 2.1a Dodatni naponski priključci 1x8pin |
| Slot | PCI-Express 4.0 |
| Multi Display Capability | Quad Display |
| Hlađenje | WINDFORCE Colling System |
| Podržane tehnologije | OpenGL 4.6®, Microsoft® DirectX® 12 Ultimate, nVidia® DLSS 3, Dual BIOS |
| Maksimalna rezolucija | 7.680 x 4.320 |
| Multiview | 4 monitora |
| Dimenzije | 272mm x 115mm x 41mm |
| Format | Puna ATX veličina |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
Detalji
| SKU | 38062 |
|---|---|
| Brend | Gigabyte |
| Vrsta | Grafička karta |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 4719331313418 |
| Memorija | 8GB |
| Tip memorije | GDDR6 |
| Model | RTX 4060 Ti |
| Proizvođač čipa | nVidia |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
53.499 RSD



Login and Registration Form