ASUS nVidia GeForce RTX 4090 24GB 384bit TUF grafička kartica za vaš računar.
| SKU | 37656 |
|---|---|
| Brend | ASUS |
| EAN | 4711081936930 |
Nema na stanju
Cena:
264.999 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
ASUS GeForce RTX 4090 24GB 384bit TUF - grafička kartica.
ASUS GeForce RTX 4090 24GB 384bit TUF-RTX4090-24G-GAMING grafička kartica vas uvlači u akciju. Iskusite igre sa realističnim osvetljenjem, senkama i refleksijama zajedno sa bogatim detaljima, zahvaljujući DirectX® Raytracing (DXR) i senčenju promenljive brzine (VRS) omogućava potpuno novi užitak u igrama sa ovom najnovijom generacijom.
Specifikacija:
| Proizvođač | ASUS |
| Tip | Grafička kartica |
| Model | GeForce RTX 4090 24GB 384bit |
| Graphics Engine | RTX 4090 |
| Broj unificiranih procesora | 16384 |
| Radni takt | 2.520MHz ( 2.550MHz boost clock) |
| Količina memorije | 24GB |
| Tip memorije | GDDR6X |
| Širina memorijske magistrale | 384bit |
| Takt memorije | 21.000MHz |
| Priključci | 3x DisplayPort 1.4a, 1x HDMI 2.1a, 1x 16pin |
| Slot | PCI-Express 4.0 |
| Multi-card podrška | NVIDIA® NVLINK™ |
| Sistem hlađenja | 3x Fan, Axial-tech Fan Design |
| Podržane tehnologije | nVidia® G-Sync™, nVidia® Ansel, VR Ready, nVidia® DLSS, nVidia® Reflex, Aura Sync |
| Maksimalna rezolucija | 7.680 x 4.320 |
| Multiview | 4 monitora |
| Dimenzije | 348.2mm x 150mm x 72.6mm |
| Format | Puna ATX veličina |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
Detalji
| SKU | 37656 |
|---|---|
| Brend | ASUS |
| Vrsta | Grafička karta |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 4711081936930 |
| Memorija | 24GB |
| Model | RTX 4090 |
| Proizvođač čipa | nVidia |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
264.999 RSD



Login and Registration Form