ASUS nVidia GeForce GTX 1650 4GB 128bit DUAL-GTX1650-O4GD6-P-V2, grafička kartica za Vaš računar!
| SKU | 38235 |
|---|---|
| Brend | ASUS |
| EAN | 4711387000878 |
Nema na stanju
Cena:
23.499 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
ASUS nVidia GeForce GTX 1650 4GB 128bit DUAL-GTX1650-O4GD6-P-V2 - grafička kartica // Super cena.
ASUS nVidia GeForce GTX 1650 4GB 128bit DUAL-GTX1650-O4GD6-P-V2 grafička kartica vas uvlači u akciju.
Specifikacija:
| Proizvođač | ASUS |
| Tip | Grafička kartica |
| Model | ASUS nVidia GeForce GTX 1650 4GB 128bit DUAL-GTX1650-O4GD6-P-V2 |
| Graphics Engine | GTX 1650 |
| Broj unificiranih procesora | 896 |
| Radni takt | 1.620MHz (1.650MHz boost clock) |
| Količina memorije | 4GB |
| Tip memorije | GDDR6 |
| Širina memorijske magistrale | 128bit |
| Priključci | 1x DisplayPort 1.4a, 1x HDMI 2.0b, 1x DVI-D Dual Link |
| Dodatni naponski priključci | 1x 6pin |
| Slot | PCI-Express 3.0 |
| Sistem hlađenja | 2x Fan |
| Podržane tehnologije | nVidia® G-Sync™, nVidia® Turing™, Auto-Extreme Technology, GPU Tweak III |
| Maksimalna rezolucija | 7.680 x 4.320 (digitalna povezivost) |
| Multiview | 3 monitora |
| Dimenzije | 212mm x 121mm x 40mm |
| Format | Puna ATX veličina |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
GAMES 4 ALL! NAJPOVOLJNIJE CENE IGRICA, KONZOLA I GAMING OPREME U SRBIJI.
Detalji
| SKU | 38235 |
|---|---|
| Brend | ASUS |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 4711387000878 |
| Konekcija | DisplayPort, HDMI |
| Tip memorije | GDDR5 |
| Model | GTX 1650 |
| Proizvođač čipa | nVidia |
| Kapacitet | 4GB |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
23.499 RSD



Login and Registration Form