Prodaja LG 49WL95C-WE (49WL95C-WE.AEU) 49'' - monitor / super cena
LG 49WL95C UltraWide 32:9 Dual QHD (5120k1440) monitor sa udvostručenim 27-inčnim 16:9 QHD pikselom na jednom ekranu. Sa 70% više piksela u poređenju sa 32:9 FHD rezolucijom (3840k1080), vreme je da pređete na nivo iznad običnog multitaskinga. Pronađite reference i organizujte stock slike za upotrebu sa sirovim slikama. Sličice mogu se pregledati na jednom ekranu bez promene trenutnog prozora, tako da možete smanjiti vreme provedeno u fazi planiranja slike. Sve više korisnika koristi vrhunske prenosne računare kao mobilne radne stanice. Podržavajući USB Tipe-C, 49WL95C može dovršiti vašu prenosnu radnu stanicu sa samo jednim kablom. Poseduje 2 x 10 W ugrađene stereo zvučnike. Može da pokrije malu sobu za montažu ili privatnu sobu bez korišćenja spoljnih zvučnika, uz podršku za obogaćeni bas. Podržava HDR 10 koji omogućava gledaocima da uživaju u dramatičnim bojama sadržaja. Stalak za podešavanje visine, nagiba i zakretanja vam pomaže da prilagodite postavke stola kako biste stvorili ličniju, udobniju radnu stanicu.

Ključne karakteristike:
- 49 inča (5120 x 1440) IPS
- 32:9 Ultra Wide QHD Monitor
- HDR 10
- Dynamic Action Sync
- OnScreen Kontrola
Specifikacija:
| Proizvođač | LG |
| Tip | Monitor |
| Model | LG 49WL95C-WE |
| Veličina | 49 inča |
| Odnos stranica | 32:9 |
| Osvetljenost | 350 cd/m2 (Typ.) |
| Vreme odziva | 5ms (GtG at Faster) |
| Vrsta displeja | IPS |
| Odnos Kontrasta | 700:1 |
| Osvežavanje | 60 Hz |
| Rezolucija | 5120 x 1440 |
| Ugao gledanja (CR≥10) | 178º(R/L), 178º(U/D) |
| DisplayPort | Da |
| Ulaz za slušalice | Da |
| HDMI | Da |
| Ulazna struja | 100-240 Vac, 75 Hz |
| Sprečavanje treperenja | Da |
| Kontrola na ekranu (OSC) | Da |
| Funkcija Black Stabilazer | Da |
| DAS režim | Da |
| DImenzije (sa postoljem) | 1 214.12 x 543.56 x 307.34 mm |
| Težina (sa postoljem) | 15.19 kg |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
Razno
| Link proizvođača |
GAMES 4 ALL! NAJPOVOLJNIJE CENE IGRICA, KONZOLA I GAMING OPREME U SRBIJI.
Login and Registration Form