Gigabyte 31.5" M32Q-EK - gaming monitor
| SKU | 33901 |
|---|---|
| Brend | Gigabyte |
| Datum Izlaska | 08.03.2022 |
| EAN | 4719331809928 |
Nema na stanju
Cena:
79.499 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
Gigabyte 31.5" M32Q-EK - idealan monitor za gaming premium kvaliteta.
Gigabyte 31.5" M32Q-EK 31.5-inčni monitor idealan je za gameplay na svim levelima. SS-IPS monitor sa responzivnošću od 1ms i sa brzinom osvežavanja od 165Hz kreiran je za profesionalne igrače i impresivnu igru.

Ključne karakteristike:
- 31.5 inča
- SS-IPS panel
- 165Hz brzina osvežavanja
- 1ms
Specifikacija:
| Proizvođač | Gigabyte |
| Tip | Monitor |
| Model | 31.5" M32Q-EK |
| Boja | Crna |
| Veličina | 31.5 inča |
| Rezolucija | 1.920 x 1.080 |
| Tip ekrana | TFT LCD |
| Tip panela | SS-IPS |
| Pozadinsko osvetljenje | Edge-LED |
| Nativni kontrast | 1.000:1 |
| Osvetljenje | 300cd/m² |
| Odziv | 1ms |
| Vertikalno osvežavanje | 165Hz |
| Uglovi gledanja | 178° horizontalni, 178° vertikalni |
| Ostalo | 8-bit color, Flicker-free |
| Prikljičci | 1x DisplayPort 1.2, 2x HDMI 2.0, 1x 3.5mm, 2x USB 3.0 |
| Dodatne mogućnosti | Kensington security slot |
| Montiranje na zid | VESA 100mm x 100mm |
| Dimenzije (Š x D x V) | 541 x 136.75 x 519.3 mm |
| Težina | 5.3 kg |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
GAMES 4 ALL! NAJPOVOLJNIJE CENE IGRICA, KONZOLA I GAMING OPREME U SRBIJI.
Detalji
| SKU | 33901 |
|---|---|
| Brend | Gigabyte |
| Vrsta | Monitor |
| Datum Izlaska | 08.03.2022 |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 4719331809928 |
| Dijagonala | 32'' |
| Frekvencija | 165Hz |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
79.499 RSD



Login and Registration Form