Dell 27" P2721Q 4K USB-C Profesional IPS - gaming monitor
| SKU | 34000 |
|---|---|
| Brend | Dell |
| Datum Izlaska | 13.03.2022 |
| EAN | 5397184409466 |
Nema na stanju
Cena:
69.999 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
Dell 27" P2721Q 4K USB-C Profesional IPS - idealan monitor za gejming premium kvaliteta.
Dell 27" P2721Q 4K USB-C Profesional IPS 27-inčni monitor idealan je za gameplay na svakom nivou. IPS monitor (1.920 x 1.080) sa brzinom osvežavanja od 60Hz dizajniran je za potpuno uživanje u gamingu i office poslovima.
Ključne karakteristike:
- 27 inča
- IPS
- 5ms
Specifikacija:
| Proizvođač | Dell |
| Tip | Monitor |
| Model | P2721Q |
| Boja | Crna |
| Veličina | 27 inča |
| Rezolucija | 3.840 x 2.160 |
| Tip ekrana | TFT LCD |
| Tip panela | IPS |
| Pozadinsko osvetljenje | WLED |
| Odnos stranica | 16:9 |
| Nativni kontrast | 1.000:1 |
| Osvetljenje | 350cd/m² |
| Odziv | 5ms |
| Vertikalno osvežavanje | 86Hz |
| Uglovi gledanja | 178° horizontalni, 178° vertikalni |
| Paleta boja | 1.07 milijardi boja |
| Ostalo | 3H hard coating, Anti-glare, Dell Comfort VIew, Flicker-free |
| Prikljičci | 1x DisplayPort 1.2, 1x HDMI 2.0, 1 x USB tip C, 2 x USB 2.0 downstream ports, 2 x USB 3.0 downstream, Security lock slot |
| Dodatne mogućnosti | Pivot, Podesivost po visini, Swivel, Tilt |
| Montiranje na zid | VESA 100mm x 100mm |
| Dimenzije (ŠxDxV) | 612.14 x 185.42 c 386.08 mm |
| Težina | 5.05kg (bez postolja) |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
GAMES 4 ALL! NAJPOVOLJNIJE CENE IGRICA, KONZOLA I GAMING OPREME U SRBIJI.
Detalji
| SKU | 34000 |
|---|---|
| Brend | Dell |
| Vrsta | Monitor |
| Datum Izlaska | 13.03.2022 |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 5397184409466 |
| Dijagonala | 27'' |
| Tip panela | IPS |
| Frekvencija | 60Hz |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
69.999 RSD


Login and Registration Form