Acer 27" VG271UP NITRO VG1 WQHD 144Hz LED - gaming monitor
| SKU | 32509 |
|---|---|
| Brend | Acer |
| EAN | 4710180093414 |
Nema na stanju
Cena:
42.499 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
Acer 27" VG271UP NITRO VG1 WQHD 144Hz LED - monitor za PC.
Acer 27-inčni monitor idealan je za gameplay na svim levelima, kao i multitasking. Osetite poptupno novi gejming svim korisnicima. Sa podržanom AMD FreeSync™ tehnologijom delovaće vam kao da neke igre nikada do sada niste ni igrali. Iskusite kako igra zaista treba da uživa.

Ključne karakteristike:
- 27 inča
- 2.560 x 1.440
- 144Hz refresh rate
- IPS panel
- AMD FreeSync™ technology
Specifikacija:
| Proizvođač | Acer |
| Tip | Monitor |
| Model | VG271UP NITRO VG1 WQHD 144Hz LED |
| Boja | Crna |
| Veličina | 27 inča |
| Rezolucija | 2.560 x 1.440 |
| Tip ekrana | TFT LCD |
| Tip panela | IPS |
| Pozadinsko osvetljenje | LED |
| Odnos stranica | 16:9 |
| Dinamički kontrast | 100.000.000:1 |
| Osvetljenje | 350cd/m2 |
| Odziv | 1ms |
| Uglovi gledanja | 178° horizontalni, 178° vertikalni |
| Vertikalno osvežavanje | 144Hz |
| Paleta boja | 1.07 miliona boja |
| Ostalo | AMD FreeSync™ technology |
| Prikljičci | 1x DisplayPort, 2x HDMI |
| Zvučnici | Ugrađeni, 2 x 2W |
| Dodatne mogućnosti | Tilt |
| Montiranje na zid | VESA 100mm x 100mm |
| Dimenzije (Š x D x V) | 614 x 66 x 367 mm |
| Težina | 4.87 Kg |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
GAMES 4 ALL! NAJPOVOLJNIJE CENE IGRICA, KONZOLA I GAMING OPREME U SRBIJI.
Detalji
| SKU | 32509 |
|---|---|
| Brend | Acer |
| Vrsta | Monitor |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 4710180093414 |
| Dijagonala | 27'' |
| Model | Nitro Gaming |
| Frekvencija | 144Hz |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
42.499 RSD



Login and Registration Form