Acer 24.5" XB253Q GZ Predator XB3 LED - gaming monitor
| SKU | 32507 |
|---|---|
| Brend | Acer |
| EAN | 4710180981261 |
Nema na stanju
Cena:
48.499 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
Acer 24.5" XB253Q GZ Predator XB3 LED - monitor za PC.
Acer 24.5-inčni monitor idealan je za gameplay na svim levelima. Osetite poptupno novi gejming svim korisnicima. Sa podržanim tehnologijama Adaptive-Sync, Flicker-free, Game Mode, Low Blue Light, NVIDIA® G-Sync™ technology delovaće vam kao da neke igre nikada do sada niste ni igrali. Iskusite kako igra zaista treba da uživa.

Ključne karakteristike:
- 24.5 inča
- 1.920 x 1.080
- 144Hz refresh rate
- IPS panel
- Adaptive-Sync, Flicker-free, Game Mode, Low Blue Light, NVIDIA® G-Sync™ technology tehnologija
Specifikacija:
| Proizvođač | Acer |
| Tip | Monitor |
| Model | XB253Q GZ Predator XB3 LED |
| Boja | Crna |
| Veličina | 24.5 inča |
| Rezolucija | 1.920 x 1.080 |
| Tip ekrana | TFT LCD |
| Tip panela | IPS |
| Pozadinsko osvetljenje | WLED |
| Odnos stranica | 16:9 |
| Dinamički kontrast | 100.000.000:1 |
| Osvetljenje | 400cd/m2 |
| Odziv | 2ms |
| Uglovi gledanja | 178° horizontalni, 178° vertikalni |
| Vertikalno osvežavanje | 48Hz - 144Hz |
| Horizontalno osvežavanje | 31kHz - 167kHz |
| Paleta boja | 16.7 miliona boja |
| Ostalo | Adaptive-Sync, Flicker-free, Game Mode, Low Blue Light, NVIDIA® G-Sync™ technology, Zero Frame |
| Prikljičci | 1x DisplayPort 1.2, 1x HDMI 2.0, 5x USB 3.0 |
| Zvučnici | Ugrađeni, 2 x 2W |
| Dodatne mogućnosti | Tilt |
| Montiranje na zid | VESA 100mm x 100mm |
| Dimenzije (Š x D x V) | 588 x 236 x 398 mm |
| Težina | 5.3 Kg sa postoljem |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
GAMES 4 ALL! NAJPOVOLJNIJE CENE IGRICA, KONZOLA I GAMING OPREME U SRBIJI.
Detalji
| SKU | 32507 |
|---|---|
| Brend | Acer |
| Vrsta | Monitor |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 4710180981261 |
| Dijagonala | 25'' |
| Osvetljenje | LED |
| Boja | Crna |
| Frekvencija | 144Hz |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
48.499 RSD



Login and Registration Form