Zowie S1 Divina Pink - gejmerski miš
| SKU | 34400 |
|---|---|
| Brend | Zowie |
| Datum Izlaska | 24.04.2022 |
| EAN | 4718755077722 |
Nema na stanju
Cena:
9.799 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
Zowie S1 Divina Pink - miš dizajniran za eSport!
Ergonomičan dizaj koji je prilakođen za desnoruke korisnike nudi visok stepen komfora i više prostora za pokrete zgloba. Sam oblik miša sa svojim zaobljenim linijama omogućava korisniku da koristi miš na način koji mu odgovara. Poboljšana S serija miševa koristi 3360 senzor čiji je fokus na preformanse.

Ključne karakteristike:
- 3360 senzor prilagošen za eSport igre
- Ergonomski dizaj za desnoruke korisnike
Specifikacija:
| Proizvođač | Zowie |
| Tip | Miš |
| Model | S1 Divina Pink |
| Povezivanje | Žično, USB |
| Senzor | Optički 3360 |
| Podesiva rezolucija | Da, 400 / 800 / 1600 / 3200 DPI |
| Report rate | 125 / 500 / 1000 Hz |
| Broj tastera | 5 |
| Pozadinsko osvetljenje | Ne |
| Izdržljivost tastera | ~60 miliona klikova |
| Dužina kabla | 2m |
| Dimenzije (V x Š x D) | 126 mm x 62 mm x 39 mm |
| Težina | 87 g |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
GAMES 4 ALL! NAJPOVOLJNIJE CENE IGRICA, KONZOLA I GAMING OPREME U SRBIJI.
Detalji
| SKU | 34400 |
|---|---|
| Brend | Zowie |
| Vrsta | Miš |
| Datum Izlaska | 24.04.2022 |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 4718755077722 |
| Konekcija | USB |
| Tip miša | Optički |
| DPI | 3200 |
| Boja | Roza |
| Odziv | 1.000Hz |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
9.799 RSD


Login and Registration Form