Genesis Krypton 290 RGB Black - gejmerski miš
| SKU | 33527 |
|---|---|
| Brend | Genesis |
| Datum Izlaska | 19.01.2022 |
| EAN | 5901969431414 |
Na stanju
Redovna cena :
3.399 RSD
1.699 RSD
50% POPUST | UŠTEDA 1.700 RSD
Akcija traje od 06.04.2026 do 05.05.2026
Požuri, ponuda ističe za:
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
Prodaja Genesis KRYPTON 290 RGB Black - gejmerski miš // Super cena.
Gaming miš Genesis KRYPTON 290 idealan je odlično rešenja za sve igrače koji traže pouzdanog miša po pristupačnoj ceni. Precizni optički senzor sa promenjivom rezolucijom do 6400 DPi. Poseduje impresivno RGB osvetljenje sa PRISMO efektom. Ima sedam programbilnih tastera koje možete prilagoditi svojim potrebama. Omogućava snimanje makroa i personalizaciju postavki koju skladišti u svojoj ugrađenoj memoriji. Udoban dizajn miša pružiće udobnost tokom zahtevnih sesija igara i neće naprezati zglob. Prekidači sa životnim vekom do 10 miliona klikova u kombinaciji sa izdržljivim pletenim kablom garantuju da će vam miš služiti godinama koje dolaze.
Program (software) za miš Genesis Krypton 290 možete besplatno skinuti na ovom linku (DOWNLOAD).
Ključne Karakteristike:
- RGB osvetljenje sa PRISMO efektom
- 7 programabilnih tastera
- Ugrađena memorija
- Ergonomičan dizajn i dugotrajnost
Specifikacija:
| Proizvođač | Genesis |
| Tip | Gejmerski miš |
| Model | Krypton 290 Black |
| Povezivanje | Žično, USB |
| Dužina kabla | 1.8 m pleteni |
| Senzor | Optički |
| Boja | Crna |
| Pozadinsko osvetljenje | Da, RGB |
| Broj tastera | 7 |
| Izdržljivost tastera | ~ 10 miliona klikova |
| Odziv | 1000 Hz |
| Maksimalna brzina praćenja | 66 inča/s |
| Ubrzanje | 22 G |
| Podesiva rezolucija | Da, 200-6400 DPi |
| Dimenzije (V x Š x D) | 41 x 64 x 125 mm |
| Težina | 134 g |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
Games 4 All! Najpovoljnije cene igrica, konzola i gaming opreme u Srbiji.
Detalji
| SKU | 33527 |
|---|---|
| Brend | Genesis |
| Vrsta | Miš |
| Datum Izlaska | 19.01.2022 |
| Akcija | Na akciji |
| EAN | 5901969431414 |
| Konekcija | USB |
| Tip miša | Optički |
| DPI | 6400 |
| Osvetljenje | Da |
| Boja | Crna |
| Odziv | 1.000Hz |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Redovna cena :
3.399 RSD
1.699 RSD
50% POPUST | UŠTEDA 1.700 RSD



Login and Registration Form