Fury Battler RGB - gejmerski miš
| SKU | 30448 |
|---|---|
| Brend | Fury |
| EAN | 5901969426243 |
Na stanju
Redovna cena :
2.099 RSD
1.049 RSD
50% POPUST | UŠTEDA 1.050 RSD
Akcija traje od 06.04.2026 do 05.05.2026
Požuri, ponuda ističe za:
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
Prodaja Fury Battler RGB - gejmerski miš / super cena.
Fury Battler gejmerski miš sa podesivom rezolucijom do 6.400 DPi i RGB pozadinskim osvetljenjem u 6 različitih modova. Poseduje 6 tastera, a slajderi su izrađeni od teflona. Pleteni kabel je dugačak 155 cm a sam miš je težak 65g.

Ključne karakteristike:
- Rezolucija do 6.400 DPi
- 6 tastera
- RGB osvetljenje
- Prelep ergonomičan dizajn
Specifikacija:
| Proizvođač | Fury |
| Tip | Gejmerski miš |
| Model | Battler |
| Povezivanje | Žični, USB 2.0 |
| Senzor | Optički |
| Dimenzije | 120 mm x 63 mm x 39 mm |
| Težina | 65 g |
| Boja | Crna |
| Rezolucija | do 6.400 dpi |
| Broj tastera | 6 |
| Dužina kabla | 155 cm |
| Osvetljenje | RGB |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
Detalji
| SKU | 30448 |
|---|---|
| Brend | Fury |
| Vrsta | Miš |
| Akcija | Na akciji |
| EAN | 5901969426243 |
| Konekcija | USB |
| Tip miša | Optički |
| DPI | 6400 |
| Osvetljenje | RGB |
| Boja | Crna |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Redovna cena :
2.099 RSD
1.049 RSD
50% POPUST | UŠTEDA 1.050 RSD



Login and Registration Form