Cooler Master MM730 (MM-730-KKOL1) - gejmerski miš
| SKU | 33047 |
|---|---|
| Brend | Cooler Master |
| Datum Izlaska | 11.11.2021 |
| EAN | 4719512114919 |
Nema na stanju
Cena:
10.990 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
Cooler Master MM730 (MM-730-KKOL1) - gejmerski miš brzine svetlosti.
Cooler Master MM730 (MM-730-KKOL1) gejmerski miš jednog od najkvalitetnijih gaming brendova Cooler Master. Svaka funkcija namenja je da pruži odziv brzinom svetlosti. Rezolucija je podesiva do 16.000 DPi, a optički prekidači spadaju u red najizdržljivijih na tržištu. Sa težinom od samo 48 g, spada u red najlakših miševa na tržištu.

Ključne karakteristike:
- Podesiva rezolucija do 16.000 DPi
- Optički svičevi
- RGB
Softver (Driver) za miš Cooler Master MM730 možete besplatno skinuti OVDE (DOWNLOAD).
Specifikacija:
| Proizvođač | Cooler Master |
| Tip | Gejmerski miš |
| Model | MM730 (MM-730-KKOL1) |
| Boja | Crna |
| Povezivanje | Žično USB |
| Osvetljenje | 16.7 Million RGB |
| Senzor | Optički, PixArt |
| Broj tastera | 6 |
| Podesiva rezolucija | Da, 400-800-1,200(Default)-1600-3200-6400-16000 |
| Brzina praćenja | 400 ips |
| Lift Off | < ~2mm |
| Odziv | 125 / 250 / 500 / 1000 Hz |
| Ubrzanje | 50G |
| Tip tastera | Optički |
| Izdržljivost tastera | ~ 70 miliona klikova |
| Baterija | 500 mAh |
| Dimenzije | 122.3 x 69.0 x 39.1mm |
| Težina | 48 g |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
GAMES 4 ALL! NAJPOVOLJNIJE CENE IGRICA, KONZOLA I GAMING OPREME U SRBIJI.
Detalji
| SKU | 33047 |
|---|---|
| Brend | Cooler Master |
| Vrsta | Miš |
| Datum Izlaska | 11.11.2021 |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 4719512114919 |
| Konekcija | USB |
| Tip miša | Optički |
| DPI | 16000 |
| Osvetljenje | Da |
| Boja | Crna |
| Odziv | 1.000Hz |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
10.990 RSD



Login and Registration Form