Cooler Master MM711 (MM-711-KKOL1) Blackgejmerski miš
| SKU | 28658 |
|---|---|
| Brend | Cooler Master |
| EAN | 4719512094419 |
Nema na stanju
Cena:
7.499 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
Cooler Master MM711 Black - gejmerski miš
Cooler Master MM711 (MM-711-KKOL1) Black gejmerski miš jednog od najkvalitetnijih gaming brendova. MM711 čini mnogo više sa mnogo manje! Novi dizajn kućišta, lagan i izdržljiv Ultraweave kabl i RGB osvetljenje smešteno je u samo 60 grama. Brži pokreti, duže igračke sesije, minimalan umor i manje bolova u zglobu. Odlikuje ga simetričan dizajn što će posebno obradovati levoruke korisnike. Opremljen je optičkim PixArt 3389 senzorom podesive rezolucije do 16.000 DPi, a dugovečnost garantuju kvalitetni OMRON svičevi izdržljivosti ~ 20 miliona klikova. PTFE podloške na mišu garantuju lagano klizanje po svakoj površini.

Ključne karakteristike:
- Podesiva rezolucija do 16.000 DPi
- Školjkast (saće) izgled
- Izuzetno lagan 60 g
- OMRON tasteri na left/right
- PTFE podloške
- Ultraweave kabl
Softver (Driver) za miš Cooler Master MM711 (MM-711-KKOL1) Black možete besplatno skinuti OVDE (DOWNLOAD).
Specifikacija:
| Proizvođač | Cooler Master |
| Tip | Gejmerski miš |
| Model | MM711 (MM-711-KKOL1) |
| Boja | Crna |
| Povezivanje | Žično, USB |
| Simetričnost | Da |
| Dužina kabla | 1.8m Ultraweave |
| Senzor | Optički, Pixart PMW3389 |
| Broj tastera | 6 |
| Podesiva rezolucija | Da, 400 / 800 / 1200 / 1600 / 3200 / 6400 / 16000 |
| Brzina praćenja | 400 ips |
| Lift Off | < ~2mm |
| Odziv | 1000Hz |
| Ubrzanje | 50G |
| Procesor | 32 bit ARM Cortex M0+ |
| Memorija | 512 KB |
| Tip tastera | OMRON |
| Izdržljivost tastera | ~ 20 miliona klikova |
| Dimenzije | 116.6 x 62.4 x 38.3 mm |
| Težina | 60 g |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
GAMES 4 ALL! NAJPOVOLJNIJE CENE IGRICA, KONZOLA I GAMING OPREME U SRBIJI.
Detalji
| SKU | 28658 |
|---|---|
| Brend | Cooler Master |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 4719512094419 |
| Konekcija | USB |
| Tip miša | Optički |
| DPI | 16000 |
| Osvetljenje | RGB |
| Boja | Crna |
| Odziv | 1.000Hz |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
7.499 RSD



Login and Registration Form