White Shark GH-1644 Tiger gejmerske slušalice
| SKU | 28311 |
|---|---|
| Brend | White Shark |
| EAN | 0616320535193 |
Nema na stanju
Cena:
5.499 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
Prodaja White Shark GH-1644 Tiger gejmerske slušalice / super cena.
White Shark Tiger GH-1644 gejmerske slušalice sa kristalno čistim zvukom sa mikrofonom koji je izuzetno osetljiv. Fleksibilne su i poseduju udobne jastučiće za uši, napravljene od eko-kože, koji su odlični za dugotrajno korišćenje. Poseduju 3.5mm priključke za mikrifon i slušalice kao i USB za LED svetlo. Poseduje LED crveno svetlo za intezivnije gejming iskustvo.

Ključne karakteristike:
- Udobni jastučići za uši napravljeni od eko-kože
- LED osvetljenje
- Kompatibilnost sa PC, Mac i laptop uređajima
- Kontrola zvuka na kablu na čvrstom i kablu
Specifikacija:
| Proizvođač | White Shark |
| Tip | Gejmerske slušalice sa mikrofonom |
| Model | GH-1644 TIGER |
| Povezivanje | Žično, 3.5 mm + USB LED osvetljenje |
| Dužina kabla | 1.85 m |
| Boja | Crna/Crvena |
| Pozadinsko osvetljenje | Da, Multikolor efekti |
| Mikrofon | Da |
| Prečnik zvučnika | 50 mm |
| Osetljivost (slušalice) | 112 dB +/- 3 dB |
| Frekvencija (slušalice) | 20-20000 HZ |
| Impedensa (slušalice) | 32 Ohm |
| Kompatabilnost | PC |
| Osetljivost (mikrofon) | -38 dB +/- 3 dB |
| Impedensa (mikrofon) | 2.2 kOhm |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
GAMES 4 ALL! NAJPOVOLJNIJE CENE IGRICA, KONZOLA I GAMING OPREME U SRBIJI.
Detalji
| SKU | 28311 |
|---|---|
| Brend | White Shark |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 0616320535193 |
| Tip | Preko ušiju |
| Platforma | Android, MAC, PC, Playstation 5, SWITCH, XBOX |
| Konekcija | 3.5mm, USB |
| Osvetljenje | LED |
| Boja | Crna |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
5.499 RSD


Login and Registration Form