REDRAGON gejmerske slušalice Memecoleous H112
| SKU | 8666 |
|---|---|
| Brend | Redragon |
| EAN | 6950376750969 |
Nema na stanju
Cena:
3.499 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
Prodaja ReDragon Memecoleous H112 gejmerske slušalice / promotivna cena.
Redragon Memecoleous H112 gejmerske slušalice imaju potpuno ojačan headband koji se lako podešava i savršeno uklapa sa različitim veličinama glave. U pitanju je naslednik fantastičnih CETO H110 slušalica, koje su jedan od naprodavanijih modela u svom cenovnom rangu. To su kvalitetne gejmerske slušalice sa efektom vibracije. Poseduju visoku osetljivost mikrofona i individualno podešavanje glasnoće i vibracije. Pogodne su i za decu i za odrasle. Jastuci na slušalicama napravljeni su od memorijske pene i prijanjaju lepo na uši, što daje udobnost nošenja u dugom vremenskom periodu igranja i blokira svu buku iz okoline, što igračima daje punu koncentraciju.

Ključne karakteristike:
- Naslednik ReDragon CETO slušalica
- Visoka osetljivost mikrofona i individualno podešavanje glasnoće i vibracije
- Kompatabilne sa PC, konzolama i pametnim telefonima
Specifikacija:
| Proizvođač | Redragon |
| Tip | Gejmerske slušalice sa mikrofonom |
| Model | Memecoleous H112 |
| Povezivanje | Žično, 3.5 mm + USB |
| Dužina kabla | 2 m |
| Boja | Crno-crvena |
| Pozadinsko osvetljenje | Da, LED |
| Mikrofon | Da |
| Sistem | Stereo |
| Prečnik zvučnika | 50 mm |
| Osetljivost (slušalice) | 109.8dB |
| Frekvencija (slušalice) | 20Hz-20KHz |
| Kompatabilnost | PC računari, PS4, XB1, NSW i smartphone |
| Osetljivost (mikrofon) | -38±2dB |
| Dodatno | Kontrola jačine zvuka na kablu |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
GAMES 4 ALL! NAJPOVOLJNIJE CENE IGRICA, KONZOLA I GAMING OPREME U SRBIJI.
Detalji
| SKU | 8666 |
|---|---|
| Brend | Redragon |
| Vrsta | Slušalice |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 6950376750969 |
| Tip | Preko ušiju |
| Platforma | Android, MAC, PC, Playstation 5, SWITCH, XBOX |
| Konekcija | 3.5mm, USB |
| Osvetljenje | LED |
| Boja | Crno/Crvena |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
3.499 RSD




Login and Registration Form