PDP LVL 40 Xbox One White - licenciranegejmerske slušalice
| SKU | 30795 |
|---|---|
| Brend | PDP |
| EAN | 708056067823 |
Nema na stanju
Cena:
3.999 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
Prodaja PDP LVL 40 Xbox One White - licencirane gejmerske slušalice / super cena.
LVL40 žične stereo slušalice nude dugotrajnu udobnost, bilo da provodite dan u poslu ili samo igrate brzi meč. Čujte svoje neprijatelje i pre nego što ih vidite sa dva snažna 40 mm audio drajvera. Dajte svom timu jasne komande kroz fleksibilni mikrofon ili ga okrenite da biste ga odmah isključili. Držite oči na igri i pravite brza podešavanja zvuka pomoću kontrola jačine zvuka na uhu, dok će vam jastuci za uši, koji dišu pomoći da se ohladite, sprečiti umor.
Ključne karakteristike:
- 3.5mm povezivanje
- 40mm zvučnik
- Mikrofon sa redukcijom pozadinske buke
- Izuzetno lagane
Specifikacija:
| Proizvođač | PDP |
| Tip | Gejmerske slušalice sa mikrofonom |
| Model | LVL40 |
| Povezivanje | Žično, 3.5 mm |
| Boja | Bela |
| Sistem | Stereo |
| Zvučnici | 40mm, Neodijum |
| Frekvencija (slušalice) | 50Hz–10,000 Hz |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
GAMES 4 ALL! NAJPOVOLJNIJE CENE IGRICA, KONZOLA I GAMING OPREME U SRBIJI.
Detalji
| SKU | 30795 |
|---|---|
| Brend | PDP |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 708056067823 |
| Tip | Preko ušiju |
| Platforma | Android, MAC, PC, Playstation 5, SWITCH, XBOX |
| Konekcija | 3.5mm |
| Boja | Bela |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
3.999 RSD



Login and Registration Form