Marvo HG8932 - slušalice
| SKU | 34910 |
|---|---|
| Brend | Marvo |
| EAN | 6932391922903 |
Nema na stanju
Cena:
1.199 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
Prodaja Marvo HG8932 gejmerske slušalice - Promo cena hardvera renomiranog brenda.
Marvo HG8932 gejmerske slušalice od renomiranog brenda okrenutog esportu. Gejmerske slušalice Marvo HG8932 poseduju zatvoren, over-ear dizajn za moćne bas zvukove koji će te izolovati od spoljnog sveta i i pružiti maksimalnu udobnost pri korišćenju. Mekani jastučići za uši od sintetičke kože, podesivi nosač mikrofona I teleskopska traka za glavu za savršeno postavljanje, karakteristični su za ove slušalice..
Ključne karakteristike:
- LED crveno osvetljenje
- Podesivi mikrofon
- 50mm stereo zvučnici
Specifikacija:
| Proizvođač | Marvo |
| Tip | Gejmerske slušalice |
| Model | HG8932 |
| Povezivanje | Žično, 2 x 3.5mm |
| Sistem | Stereo |
| Boja | Crno - crvena |
| Kompatabilnost | PC |
| Zvučnik | 50 mm |
| Frekvencija (slušalice) | 20 Hz - 20 KHz |
| Osetljivost (slušalice) | 117 dB ± 3 dB |
| Impedensa (slušalice) | 21 Ω |
| Osvetljenje | LED crveno |
| Mikrofon | Da |
| Osetljivost (mikrofon) | -3-42 dB ± 3 dB |
| Dužina kabla | 2.1 m |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
GAMES 4 ALL! NAJPOVOLJNIJE CENE IGRICA, KONZOLA I GAMING OPREME U SRBIJI.
Detalji
| SKU | 34910 |
|---|---|
| Brend | Marvo |
| Vrsta | Slušalice |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 6932391922903 |
| Tip | Preko ušiju |
| Platforma | Android, MAC, PC, Playstation 4, Playstation 5, SWITCH, XBOX |
| Konekcija | 3.5mm |
| Osvetljenje | LED |
| Boja | Crna |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
1.199 RSD



Login and Registration Form