Slušalice Genesis Neon 750 RGB White
| SKU | 34085 |
|---|---|
| Brend | Genesis |
| EAN | 5901969432817 |
Nema na stanju
Redovna cena :
6.999 RSD
5.249 RSD
25% POPUST | UŠTEDA 1.750 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
Genesis Neon 750 RGB White - multiplatformske gejmerske slušalice.
Gaming slušalice Genesis Neon 750 RGB sa 2.0 stereo sistemom i lakim, ali idržljivim materijalima namenjene su, pre svega, multiplatformskim gejmerima jer su kompatabilne sa PS4, SWITCH i XB1 konzolama. Slušalice su opremljene 50mm Neodijumskim zvučnicima sa velikom relnošću reprodukcije zvuka. Poseduju osetljivi mikrofon sa poništavanjem pozadinske buke, tako da će vas kolege čuti kristalno jasno i tokom galame u prostoriji. Veliki padovi poseduju meke jastučiće prekrivene eko kožom, tako da nećete osećati nelagodnost ni tokom dugotrajnog korišćenja. Krasi ih i RGB osvetljenje.

Ključne karakteristike:
- 2.0 stereo sistem
- Osetljivi mikrofon sa prigušenjem pozadinske buke
- Kontrola zvuka na kablu
- RGB osvetljenje
Specifikacija:
| Proizvođač | Genesis |
| Tip | Gejmerske slušalice sa mikrofonom |
| Model | Neon 750 RGB |
| Povezivanje | Žično |
| Dužina kabla | 1.5 m |
| Boja | Bela |
| Pozadinsko osvetljenje | Da RGB |
| Mikrofon | Da |
| Sistem | 2.0 |
| Prečnik zvučnika | 50 mm Neodijumski |
| Osetljivost (slušalice) | 106 dB |
| Frekvencija (slušalice) | 20-20000 HZ |
| Impedensa (slušalice) | 32 Ohm |
| Kompatabilnost | PC, PlayStation 4, Nintendo Switch, XBOX One |
| Osetljivost (mikrofon) | -42 dB |
| Frekvencija (mikrofon) | 100-16000 HZ |
| Dodatno | USB Type-A, 4-PIN |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
Games 4 All! Najpovoljnije cene igrica, konzola i gaming opreme u Srbiji.
Detalji
| SKU | 34085 |
|---|---|
| Brend | Genesis |
| Vrsta | Slušalice |
| Akcija | Na akciji |
| EAN | 5901969432817 |
| Tip | Preko ušiju |
| Platforma | Android, MAC, PC, Playstation 4, Playstation 5, SWITCH, XBOX |
| Konekcija | 3.5mm, USB |
| Osvetljenje | Da |
| Boja | Bela |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Redovna cena :
6.999 RSD
5.249 RSD
25% POPUST | UŠTEDA 1.750 RSD


Login and Registration Form