Gejmerske slušalice ASUS ROG Strix GO Core
| SKU | 29581 |
|---|---|
| EAN | 4718017635295 |
Prodaja Asus ROG Strix GO Core - gejmerske slušalice // Super cena.
Gejmerske slušalice Asus ROG Strix GO Core - premium kvalitet za istinsku prednost nad protivnicima. Multiplatformske slušalice za igranje Nintendo SWITCH konzole u ručnom režimu, za PC računare, MAC i PS4 i XB1 konzole (preko 3.5mm povezivanja) sa niskim kašnjenjem. Izuzetno su laganog dizajna, a povezivanje je putem 3.5mm splitera.

ASUS Essence zvučnici poseduju Audio Signal Diversion tehnologiju, koja pravi kružni zid i na taj način pomaže separaciju visokih, srednjih i niskih zvukova. Smanjujući smetnje između frekvencijskih opsega daju čist i kristalan zvuk. Široki raspon frekvencije od 20Hz-40KHz nudi neverovatno jak bas i optimizovani zvuk, tako da ćete čuti svaki detalj uživajući u sveobuhvatnom akustičnom iskustvu. Eksluzivni dizajn sa nepropusnom komorom poboljšava izolaciju.
Ključne karakteristike:
- Hi-Res audio sa Essence Driverima za jak bass
- Detachable mikrofon sertifikovan za Discord i TeamSpeak
- Ultra lagane
Specifikacija:
| Proizvođač | Asus |
| Tip | Gejmerske slušalice |
| Model | ROG Strix Go Core |
| Boja | Crna |
| Povezivanje | Audio/Mikrofon combo priključak 3.5 mm |
| Reprodukcija zvuka | Stereo ASUS Essence |
| Kompatabilnost | PC, MAC, Mobile device, PlayStation® 4, Nintendo Switch, XBOX One |
| Zvučnik | 40 mm, Neodijum |
| Impedensa | 32 Ohm |
| Raspon frekvencije (slušalice) | 10 Hz - 40000 Hz |
| Mikrofon | Da, Uni-Directional |
| Raspon fekvencije (mikrofon) | 100 ~ 10000 Hz |
| Fleksibilan mikrofon | Da |
| Osetljivost | -54 dB |
| Težina | 252 g |
| Dodatno | Skidajući mikrofon, 3.5 mm kabl |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
Games 4 All! Najpovoljnije cene igrica, konzola i gaming opreme u Srbiji.
| SKU | 29581 |
|---|---|
| Vrsta | Slušalice |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 4718017635295 |
| Tip | Preko ušiju |
| Platforma | MAC, PC, Playstation 5, SWITCH, XBOX |
| Konekcija | 3.5mm |
| Boja | Crna |


Login and Registration Form