KingstonHX-HSCAS-BL/WW HyperX Cloud Alpha S gejmerske slušalice
| SKU | 28801 |
|---|---|
| Brend | Kingston |
| EAN | 740617289916 |
Nema na stanju
Cena:
21.690 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
Prodaja Kingston HX-HSCAS-BL/WW HyperX Cloud Alpha S gejmerske slušalice / super cena.
Kingston HX-HSCAS-BL/WW HyperX Cloud Alpha S gejmerske slušalice pružaju HyperX 7.1 Virtual Surround zvuk. Poznati HyperX potpis udobnosti, izdržljivosti i neverovatnog zvuka karakteriše i ove slušalice namenjene zelenoj strani planete. Vrlo lagane slušalice, izuzetno pogodne za duže korišćenje sa odličnim zvukom koji daju 50mm neodijumski zvučnici. Mikrofon je vrlo kvalitetan i poseduje redukciju pozadinske buke tako da će vas saigrači čuti kristalno jasno. Kvalitetni aluminijumski klizači napravljeni su da obezbede dugotrajnost i stabilnost.

Ključne karakteristike:
- 3.5mm povezivanje
- HyperX 7.1 Surround
- 50mm zvučnici
- Mikrofon sa redukcijom pozadinske buke
- Izuzetno lagane
Specifikacija:
| Proizvođač | Kingston |
| Tip | Gejmerske slušalice sa mikrofonom |
| Model | HX-HSCAS-BL/WW |
| Povezivanje | Žično, 3.5 mm |
| Boja | Crna sa plavim ramom |
| Sistem | 7.1 Surround |
| Zvučnici | 50mm, Neodijum |
| Frekvencija (slušalice) | 13Hz–27,000 Hz |
| Impedensa (slušalice) | 65 Ω |
| Nivo zvučnog pritiska | 99 dBSPL/mW at 1kHz |
| Pozadinsko osvetljenje | Ne |
| Mikrofon | Da, bi-direkcioni, sa prigušivanjem pozadinske buke, odvojiv |
| Frekvencija (mikrofon) | 50Hz-18,000 Hz |
| Osteljivost (mikrofon) | -38dBV (0dB=1V/Pa,1kHz) |
| Dužina kabla | 1 m |
| Težina | 321 g |
| USB audio mixer - dužina kabla | 2 m |
| USB audio mixer - težina | 57 g |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
GAMES 4 ALL! NAJPOVOLJNIJE CENE IGRICA, KONZOLA I GAMING OPREME U SRBIJI.
Detalji
| SKU | 28801 |
|---|---|
| Brend | Kingston |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 740617289916 |
| Tip | Preko ušiju |
| Platforma | Android, iOS, iPad, MAC, PC, SWITCH |
| Konekcija | 3.5mm |
| Boja | Crna |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
21.690 RSD



Login and Registration Form